Фотоомолодження Cutera LimeLight для обличчя та тіла: секрети процесу

Фотоомолодження – принципово новий підхід до процесу омолодження шкіри обличчя і тіла, корекції небажаної пігментації, а також усунення проявів судинної патології (сіточка, гемангіоми, телеангіектазії). Технологія набирає чималої популярності, оскільки під час фотоомолодження використовується м’який вплив оптичної енергії, якя запускає в шкірі ряд певних хімічних реакцій:

  • Чутливість меланіну до світлового випромінювання призводить до його активного поглинання. Таким чином, пігментовані ділянки, що відрізняються високим вмістом меланіну, накопичують цю енергію і руйнуються.
  • Підвищена сприйнятливість гемосидерину до оптичному впливу викликає склеювання просвіту стійко розширених капілярів.
  • Посилення вироблення колагенових волокон власними фібробластами, що робить шкіру більш підтягнутою і пружною.

Варто відзначити безпеку і неівазивність процедури, оскільки для ефективності методу потрібний лише поверхневий дотик апарату, що жодним чином не впливає на звичайний розпорядок життя і не вимагає реабілітації. Єдине обмеження передбачає виключення активної інсоляції на період терапії.

Іноді в процесі сеансу можуть виникати поколювання або турбувати печія. Це нормальні явища, які легко можна попередити завчасним нанесенням на оброблювану область анестезуючого гелю.

Процедура, проте й вимагає теоретичного ознайомлення, тому більше інформації можна дізнатись у фахівців Genesis – клініки пластичної хірургії та медичної косметології у Львові.

Переваги Фотоомолодження Cutera LimeLight

Розробки американської компанії СUTERA, яка зарекомендувала себе провідним центром виробництва технологій і обладнання для світової косметології, по праву вважаються одними з кращих в своєму класі. З появою їхньої інноваційної універсальної насадки LIMELIGHT для лазерного апарату фотоомолодження стало ще більш простим і доступним.

Насадка LIMELIGHT призначена для роботи у трьох вибіркових програмах з довжиною хвилі від 510 до 1100 нм. Лазерна енергія подається в імпульсному режимі з частотою 2 Гц. Це дозволяє охопити весь спектр перерахованих проблем і інтенсивно вирішувати їх. Перевага насадки забезпечується саме можливістю оптимального підбору необхідного діапазону хвилі з метою безпечного і максимально ефективного лікування. Легка комплектація насадки забезпечує зміну програми лише на дисплеї лазерного обладнання, виключаючи ручний демонтаж установки, що створює зручність для пацієнта і економить час.

До слова кажучи, насадка LIMELIGHT має сапфіровий кінцівник, який при зіткненні зі шкірою охолоджує її. Це дозволяє знизити больову чутливість в момент процедури і надає додатковий комфорт, нівелюючи можливі неприємні відчуття.

Скільки знадобиться часу для фотоомолодження

За часом один сеанс фотоомолодження займає в середньому 25 хвилин. Ефект від проведеної процедури відчутний навіть після одного разу. Однак кількість сеансів визначається індивідуально, виходячи з тієї проблеми, з якою доведеться працювати. Зазвичай число процедур коливається від двох до шести для досягнення необхідного результату. Перерви між ними складають два тижні.