Подаруй місту тюльпан

Квітень – пора, коли весна остаточно приходить на нашу землю, прокидається від сну природа, стає зелено та духмяно. Саме в цей час Золотоноша і перетворюється на маленьку Голландію – на центральних клумбах міста квітнуть тюльпани. Ніжно-білі, рожеві, лимонні, жовті, червоні, бордові, сині, фіолетові, з різнокольоровими вкрапленнями… Величезні й карликові. Яскрава та неймовірно ніжна краса нікого не залишає байдужим.

Щоб поповнити запаси унікальних цибулин, урізноманітнити різнобарв’я сортів та висадити тюльпани на всіх можливих клумбах міста наступної весни, нині золотонісців запрошують взяти участь в акції «Подаруй місту тюльпан». Приносити цибулинки квітів можна вже від сьогодні в будь-який час. Придбаний буде цей саджанець, чи викопаний із власної колекції – не важливо.

Всіх небайдужих до краси свого міста чекають у приймальні міського голови разом із цибулинкою. Принісши квітку, достатньо вказати своє прізвище та сорт рослини.

– Наше місто дуже красиве, а у квітні просто незрівнянне. Завдячувати тут потрібно цим чарівним квітам – тюльпанам. А ще тим невтомним людям, чия праця приносить таку радість не тільки жителям Золотоноші, а й гостям міста. Вони навіть заздрять, що ми схожі на Голландію. Тому й було запропоновано провести таку акцію, щоб не лише зберегти цю красу, а й примножити її. Тож хто має можливість та бажання, обов’язково приносьте цибулинки. А вже наступної весни красу в місті творитиме і ваш тюльпан!, – коментує ініціативу керуючий справами Міськвиконкому Оксана Тітаренко.