Електрична пастка для комах – найкращий спосіб боротьби із ними

Літаючі комахи – одні з найбільш неприємних шкідників, здатних зіпсувати відпочинок і здоров’я. Комарі, мухи, ґедзі, оси, шершні – кому ж не відомі їхні дзижчання, хворобливі і сверблячі укуси. Також вони можуть мати й більш серйозну небезпеку. Мухи і комарі розносять різні інфекції, укуси ос і ґедзів можуть викликати сильну алергію і больовий шок, якщо вкусили декілька комах.

Хвороби і шкідники – дві нерозривні речі. Будь-яка комаха в будинку створює потенційну загрозу в будинку, причому загрозу серйозну. Здатність швидко переміщуватися на великі відстані збільшує швидкість перенесення збудників хвороб, а невеликі розміри ускладнюють боротьбу з ними.

У цьому випадку найбільш ідеальний варіант боротьби з ними – електрична пастка для комах, яку можна придбати на сайті оптово-роздрібного магазину “InsectKiller

Дуже цікавий прилад, який довів свою ефективність майже для всіх видів комах. На відміну від пристроїв, що відлякують, ця пастка знищує комах, що призводить до радикального зниження популяції. Особливо ефективні електропастки в приміщеннях порівняно невеликого об’єму, куди комахи потрапляють через вікна і двері, а не розмножуються всередині.

Пастка зазвичай складається з:

  • металевого сітчастого корпусу;
  • джерела світла ультрафіолетового або близького до нього спектру;
  • джерела запаху (опція);
  • джерела струму до 3500 В;
  • піддону для збирання мертвих комах.

Працює електрична пастка для комах дуже просто – заманює запахом або світлом комах, котрі потім уражаються струмом.

Встановлюються такі пастки як у приміщеннях, так і на вулиці. Під час придбання слід дивитися інструкцію. Кімнатні пастки для вулиці не підходять. Встановлюються прилади на певній висоті (близько 2 м), далеко від джерел світла. Виробляються пастки в широкому діапазоні потужності. Тому й обирати слід тільки такі, які повністю перекриють периметр ділянки або приміщення.

У виробничих приміщеннях, де існує загроза вибуху або займання газового чи повітряно-пилового середовища, такі пастки не використовуються. Замість електричної сітки встановлюється липкий екран.