Ефективне лікування безпліддя у жінок на сучасному обладнанні в ЕКО клініці IGR

Діагноз безпліддя встановлюють, якщо парі не вдається самостійно завагітніти протягом року регулярного статевого життя. Для кожної жінки такий діагноз лунає як вирок. Статистика каже про те, що лише в Україні кожна п’ята пара стикається з порушеннями фертильності.

Сучасні методики діагностики та лікування у 80% випадків дозволяють впоратися з безпліддям та допомогти бездітній парі обзавестися довгоочікуваним потомством.

Якщо ви зіткнулися з делікатним діагнозом, поспішіть звернутися до “Медичного центру ІГР” у Києві. Ми спеціалізуємося на лікуванні всіх форм та видів жіночого безпліддя, пропонуємо широкий спектр послуг у питаннях репродуктивного здоров’я.

Чому виникає безпліддя у жінок?

Безпліддя – це тимчасові порушення фертильності, які найчастіше виникають з таких причин:

 • запальні та інфекційні захворювання органів репродуктивної системи;
 • хронічні чи вроджені патології;
 • непрохідність маткових труб;
 • активний спайковий процес у органах малого таза;
 • аутоімунні захворювання;
 • гормональні порушення;
 • хронічна інтоксикація, негативний вплив виробничих факторів, факторів довкілля тощо.

Причин порушень фертильності безліч. Тільки лікарю під силу визначити етіологію відхилень від норми та підібрати ефективну програму лікування.

Не варто займатися самолікуванням або відкладати візит до клініки у довгий ящик. Чим раніше розпочато лікування, тим вищі шанси на успішну вагітність.

Діагностика жіночого безпліддя в медичному центрі IGR

Усі без винятку пари, які звертаються до клініки через порушення фертильності, проходять повне обстеження (навіть у тому випадку, якщо раніше складали аналізи та проходили інструментальні методи обстеження). Наше завдання – визначити причини порушень фертильності. Правильне встановлення діагнозу – 50% успіху.

У процесі обстеження кожної жінки проводяться кілька етапів:

 1. збір даних анамнезу;
 2. перевірка прохідності маткових труб;
 3. обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом;
 4. УЗД органів малого тазу та скринінг овуляції;
 5. гормональні обстеження;
 6. генетична діагностика за показаннями;
 7. У деяких випадках лікар може рекомендувати консультації вузьких фахівців. Наприклад, генетика, репродуктолога, ендокринолога тощо.

Основні методи лікування жіночого безпліддя у Києві в Інституті Генетики Репродукції

За результатами діагностики кожній парі призначається відповідна програма лікування безпліддя у жінок та чоловіків. Найчастіше рекомендується:

 • Медикаментозна терапія. Застосовуються протизапальні, антибактеріальні, гормональні засоби, фітотерапія, вітамінотерапія, фізіолікування.
 • Оперативне лікування. Найчастіше проводиться щадними методами засобами лапароскопії чи гістероскопії.
 • Лікування методиками допоміжних репродуктивних технологій. Використовується при найскладніших випадках безпліддя, коли медикаментозна терапія чи хірургічне втручання не принесли очікуваних результатів.

Найбільш популярна ДРТ у клініці IGR – екстракорпоральне запліднення. ЕКО проводиться в комфортних умовах, під наглядом найкращих лікарів-репродуктологів з використанням найсучаснішого обладнання та лікарських препаратів.

Ви можете записатися на сайті igr.com.ua на первинну консультацію в медичний центр IGR та отримати відповіді на всі питання щодо діагностики та лікування безпліддя у жінок.