Де здати аналіз на лютеїнізуючий гормон (ЛГ) у Києві?

За синтез і регуляцію статевих гормонів в організмі людини відповідає специфічний гормон – ЛГ. За рівнем ЛГ у крові можна судити про роботу репродуктивних органів чоловіка і жінки. При відхиленнях в кількості лютеїнізуючого гормону в організмі спостерігаються порушення в роботі яєчників і яєчок. Визначення рівня ЛГ найчастіше проводиться за призначенням лікаря в складі комплексної діагностики безпліддя у чоловіків і жінок.

Показання для обстеження на рівень ЛГ (лютеїнізуючого гормону)

Аналіз на лютеїнізуючий гормон (ЛГ) – не надто поширена діагностика, яка проводиться за рекомендацією лікаря, при наявності певних показань і проблеми в роботі органів репродуктивної системи.

Основні показання для виконання аналізу:

 1. Порушення менструального циклу у жінок репродуктивного віку.
 2. Підозра на безпліддя.
 3. Визначення овуляції для визначення відповідних днів для природного запліднення.
 4. У більшості випадків аналіз на лютеїнізуючий гормон проводиться в комплексі з аналізом на фолікулостимулюючий гормон.

У чоловіків лабораторна діагностика у Києві на ЛГ (лютеїнізуючий гормон) виконується в наступних випадках:

 • Відхилення в показниках спермограми.
 • Підозра на чоловічий фактор безпліддя.
 • Ознаки недостатнього рівня тестостерону в організмі.

У деяких випадках направлення на аналіз на ЛГ дають дітям для діагностики патологій гіпофіза, порушень в роботі статевих залоз або запізнілого статевого розвитку.

Розшифровка результатів аналізу крові на ЛГ

Рівень ЛГ в організмі жінки не постійний і залежить від дня менструального циклу. Саме тому оцінювати результати аналізу на лютеїнізуючий гормон слід з урахуванням фази менструального циклу. У нормі рівень гормону зростає напередодні овуляції і знижується в міру наближення жінки до менопаузи.

Для розшифровки результатів тесту ви можете звернутися в “Медичний центр ІГР” у Києві. Наші лікарі проводять консультації у зручний для пацієнта час на підставі даних лабораторної діагностики.

Коли і як проводиться аналіз?

Середній термін виконання аналізу на ЛГ і отримання результатів – від 1 до 2 днів. Специфічної підготовки до дослідження напередодні не потрібно. Детальна інформація про правила здачі тесту представлена ​​на офіційному сайті лабораторії ІГР ЛАБ www.igr-lab.com.ua.

У жінок аналіз рекомендується проводити з 3 до 5 день менструального циклу. У деяких випадках, за рекомендацією лікаря, дослідження проводиться в іншу фазу менструального циклу.

Чому варто звернутися у лабораторію IGR LAB в Києві?

Ми пропонуємо якісну лабораторну діагностику для мешканців Києва та інших регіонів України. Лабораторія оснащена за останнім словом науки і техніки. В процесі виконання аналізів використовуються імпортні витратні матеріали, техніка. Аналізи виконують досвідчені лікарі-лаборанти. Все це дозволяє отримувати точні, інформативні результати в стислі терміни.

Основні переваги лабораторної діагностики у ІГР ЛАБ

 1. Важливий уважний медичний персонал.
 2. Відсутність черг.
 3. Лояльна цінова політика.
 4. Консультації провідних фахівців в сфері гінекології та репродуктології, андрології для уточнення і розшифровки результатів дослідження.
 5. Повна конфіденційність.