Чому варто обирати чорну сантехніку

При створенні інтер’єру ванної та санвузла виникає дилема: вибирати класичний чи стильний сучасний дизайн. У першому випадку правильним вибором буде біла сантехніка із хромованими або керамічними змішувачами. У другому підійдуть стильні сучасні варіанти у яскравих кольорах чи металі. Ідеальним рішенням у такій ситуації стане чорна сантехніка. Вона ніколи не виходить із моди, і навіть через багато років виглядатиме актуально.

Переваги чорної сантехніки

Крім екстравагантного та оригінального зовнішнього вигляду сантехніка чорного кольору має й інші переваги.

Простота догляду

Перше, що зупиняє тих, хто хоче купити чорну сантехніку, – міфічна складність догляду. Якщо говорити про глянцеві поверхні, вони забруднюються так само як і білі. На них більше видно залишки мила або вапняного нальоту, але менш помітні плями інших забруднень. Тому мити чорну сантехніку доводиться не частіше ніж білу.

Якщо говорити про матові поверхні, то на них взагалі мало видно відбитки пальців, плями та інші сліди. Доглядати її просто і зручно.

Якість

Чорна сантехніка відноситься до цінової категорії «вище за середню». Багато хто вважає її ціну швидше недоліком, ніж перевагою. Насправді будь-яка продукція, що належить до класу «люкс», виготовляється із якісних матеріалів. Вона проходить багатоетапний контроль на виробництві. Так, змішувач чорного кольору коштує дорожче за білі аналоги, але й працює значно довше, рідше ламається. Тому можна говорити, що купити чорний змішувач, унітаз чи душову стійку вигідніше, ніж дешеву сантехніку в іншому кольорі.

Універсальність

На пальцях можна перерахувати стилі інтер’єрів ванних кімнат, куди не впишеться темна сантехніка. Традиційно її встановлюють у сучасних інтер’єрах:

  • Хай тек;
  • Лофт;
  • Мінімалізм;
  • Контемпорарі;
  • Неокласика.

Легко темна ванна або унітаз впишуться в класичний і навіть кантрі стиль. Але в цьому випадку доведеться замислитися над деталями, які підтримають концепцію. Наприклад, у кантрі стилі можна використовувати чорні умивальники у поєднанні з дерев’яною тумбою або іншими меблями.

Більшість дизайнерів інтер’єрів люблять працювати з темними палітрами у ванних і санвузлах. Тому що саме ці кольори дозволяють експериментувати та майже завжди створювати вдалі ідеї. Це той випадок, коли зіпсувати набагато складніше, аніж створити геніальний проект.

Чорна сантехніка в інтер’єрі

З приводу цього кольору у ванній існує одне хибне твердження: чорна сантехніка вимагає дуже дорогих та сучасних оздоблювальних матеріалів навколо себе. Якщо є таке бажання та можливість, звичайно, можна купити плитку та меблі «преміям» класу. Але не обов’язково. Навіть у ванній або туалеті, де стіни та підлога викладені звичайною білою плиткою з рівною блискучою поверхнею, чорна сантехніка та аксесуари створюватимуть стильний та атмосферний інтер’єр.

Чорний колір візуально зменшує розміри предметів. Якщо у маленькому приміщенні туалету встановити підвісний чорний унітаз, він здаватиметься набагато меншим і компактнішим за білий.

У чорно-білий інтер’єр можна додати будь-які кольорові акценти. Сьогодні можна постелити ніжно блакитний килимок, використовувати рушники та інший текстиль у тон. А завтра цей колір набридне, і можна змінити всі елементи на помаранчеві. Таким чином з мінімальними витратами дуже швидко і просто створювати щоразу новий та доречний настрій.

Чорна сантехніка має один недолік: асортимент менш різноманітний. Але потрібно знати Інтернет магазини та компанії, де можна купити чорну сантехніку у величезному виборі.