Блимає екран на телефоні – що робити?

Розвиток технологій призвів до створення безлічі сучасних смартфонів. Завдяки цьому з’явилася можливість не тільки здійснювати та приймати дзвінки, а й перевіряти електронну пошту, здійснювати онлайн покупки, робити вражаючі фотографії та навіть керувати обліковими записами в соціальних мережах.

На жаль, смартфон, як і будь-який електронний пристрій, може вийти з ладу з різних причин. Однією з найчастіших проблем, про які повідомляють користувачі, є мерехтіння екрана. Ця проблема може торкатися моделей різних марок. Однак у сьогоднішній публікації зосередимося на смартфонах марки Huawei. Тому, якщо у вас є телефон цього бренду, рекомендуємо ознайомитися з деякими порадами.

Мерехтить екран на телефоні – причини

Вирішення проблеми мерехтіння екрана на телефоні залежить в першу чергу від її причини. Дуже часто така поведінка є наслідком падіння смартфона. Справа в тому, що різні механічні пошкодження спричиняють збої в роботі дисплея.

Іноді причини менш серйозні та пов’язані з тимчасовими програмними помилками. Це часто відбувається відразу після оновлення системи до новішої версії. Також часто миготіння дисплея є наслідком ігнорування регулярних оновлень.

Проблеми з екраном на телефоні Хуавей – як вирішити проблему?

Нестабільна робота дисплейного модуля на телефонах Huawei найчастіше пов’язана із дрібними програмними помилками. Ця проблема часто виникає при використанні несертифікованих програм. У такому разі допомагає навіть просте перезавантаження телефону. Отже, якщо екран на вашому смартфоні Huawei мерехтить, утримуйте кнопку живлення щонайменше 30 секунд і виберіть варіант перезавантаження пристрою. Або можна просто вимкнути та знову включити телефон.

Якщо ви підозрюєте, що проблема пов’язана з певним додатком, краще видалити його. Якщо вам дійсно важливе його використання і ви не хочете від нього відмовлятися, видаліть його хоча б на якийсь час і перевстановіть через деякий час. Завдяки цьому ви завантажуєте софт в останній і безпомилковій версії, що може дозволити назавжди усунути проблему миготливого екрану. Також не забувайте регулярно оновлювати решту встановлених програм.

Нерідко екран на телефонах Huawei мерехтить через перегрівання обладнання. Ці пристрої можуть бути чутливими до інтенсивної цілодобової роботи. Дайте смартфону трохи відпочити і через деякий час перевірте, чи не зникла проблема сама по собі.

Якщо мерехтіння екрана сталося після падіння смартфона, можливо, сталося серйозніше механічне пошкодження. Так що при підозрі на несправність обладнання краще звернутися в авторизований сервісний центр. Досвідчені фахівці найкраще оцінять, які компоненти могли бути пошкоджені, а які потребують ремонту. Якщо екран вже має тріщини та відколи, то його краще відразу замінити, замовити модуль Huawei можна, наприклад, тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/brand/huawe