Автошкола “МІК-АВТО”

Як відчувати себе впевнено за кермом, як виходити переможцем зі  складних ситуацій на дорозі, навчать в кращій автошколі Золотоноші – “МІК-АВТО”. Ми пропонуємо послуги з підготовки водіїв категорій А, В. Наш заклад працює у сфері підготовки водіїв з 2007 року.

Автошкола має Ліцензію МОН на надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до професійно-технічного навчання, підвищення кваліфікації. Наша школа володіє Сертифікатом про державну акредитацію закладу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв виданим Головним Сервісним Центром МВС України.

Кваліфіковані та досвідчені викладачі з “Правил дорожнього руху” та “Основ керування транспортними засобами”, які мають великий досвід роботи, якісно та доступно допоможуть підготуватися до складання іспитів в ТСЦ та отримати посвідчення водія.  Лекції з надання першої долікарської допомоги проводить медик-практик. Теоретичні заняття з “Основ права” проводить дипломований практикуючий  юрист. Всі викладачі нашої автошколи пройшли атестацію та отримали атестати спеціаліста в РСЦ МВС України в Черкаській області.

Ми  надаємо для занять окремий комп’ютерний клас з навчальними та екзаменаційними програмами для тренування та здачі іспитів в ТСЦ. Кабінети з Правил дорожнього руху та Будови транспортних засобів обладнані відповідно до останніх вимог МВС України, Міністерства транспорту та зв’язку України, МОН України, Міністерства праці та соціальної політики України.

Практичні заняття з водіння проводяться як на спеціально обладнаних закритих майданчиках, так і на вулицях нашого міста. Автопарк  автошколи різноманітний, як за видами транспорту, так і за марками та моделями автівок.

“МІК-АВТО” пропонує доступні ціни на курси водіїв та багато інших вигідних пропозицій. Ми пройдемо з вами весь шлях: від першого кроку в автошколу до отримання водійського посвідчення в ТСЦ.