Автомобільна сигналізація: на що звернути увагу при виборі?

Використовуючи сучасну автомобільну сигналізацію у вас буде можливість уберегти свій автомобіль від викрадення, а також в своє розпорядження ви зможете отримати безліч інших корисних можливостей. Деякі типи автомобільних сигналізацій дозволяють запустити двигун машини прямо з пульта не виходячи з дому.

Особливості автомобільних сигналізацій

Ця функція дуже корисна в тих випадках, якщо ви збираєтеся кудись їхати в холодну пору року, адже, коли ви вийдете на вулицю, то двигун вашої машини буде вже повністю прогрітий і відповідно вам не доведеться витрачати час на прогрів. З характеристиками деяких таких видів автомобільних сигналізацій можна ознайомитися на сайті: https://www.stopugon.com.ua/, також необхідну інформацію можна знайти на спеціалізованих автомобільних форумах в Інтернеті.

Існують різновиди таких сигналізацій, де є можливість запуску двигуна з пульта, проте цю функцію потрібно запрограмувати при установці сигналізації. Якщо ж обрана автосигналізація не має такої функції, то в такому випадку вам потрібно буде придбати спеціальний модуль автозапуску, який підключається прямо до сигналізації через додатковий канал (якщо він звичайно є).

Спосіб роботи систем сигналізації з автозапуском двигуна досить простий. Якщо ваш транспортний засіб оснащений автоматичною коробкою передач, то в такому випадку ви ставите його на охорону звичайним способом. Якщо ж ваша машина оснащена механічною коробкою передач, то ставити її на сигналізацію слід тільки при працюючому двигуні – дана можливість вже передбачена в таких типах сигналізації. Адже якщо двигун буде заглушений ще до того моменту, як він був поставлений на охорону, то в такому випадку ви не зможете завести машину з пульта.

Головним мінусом такої сигналізації є те, що вам доведеться залишати другий ключ в автомобілі. Він встановлюється в спеціальному блоці, який і відповідає за прийом сигналу з автомобільного пульта і передає його безпосередньо на замок запалювання, після чого спрацьовує стартер і запускає мотор. Як тільки двигун автомобіля був запущений, він може працювати до 30 хвилин, після чого він автоматично вимикається.

Запропоновані поради допоможуть автовласникові у питанні, як вибрати сигналізацію на машину серед великого асортименту представлених пристроїв проти викрадення. Універсального алгоритму вибору сигналізації немає: особливості і функціонал системи підбираються з урахуванням можливих загроз для машини, особливостей експлуатації, моделі і навіть фінансових можливостей. Повний аналіз всіх факторів забезпечить високий захист для авто і не дасть вам переплатити за неактуальні функції.