Золотоніська громада відзначила Міжнародний день сім’ї [ФОТО]

Із нагоди Міжнародного дня сім’ї на території Центру надання соціальних послуг  15 травня зібралися дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї та сім’я патронатного вихователя, аби разом відзначити спільне свято. Про це інформують у Золотоніській міській раді.

Як відомо, на території громади нині функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 7 прийомних сімей (разом – 49 дітей) та одна сім’я патронатного вихователя, які стали надійною опорою для дітей, котрі з тих чи інших причин втратили свої біологічні родини.

Під час заходу подяку батькам-вихователям за їхнє бажання допомогти дітям, подарувати любов і турботу висловили секретар міської ради Наталія Сьомак та заступник міського голови Олександр Флоренко. Також вручили їм пам’ятні подарунки.

За організацію масштабного свята долучились працівники Центру надання соціальних послуг та Служби у справах дітей, майстрині Будинку дитячої та юнацької творчості, артисти Міського будинку культури. Місцеві ж підприємці забезпечили дітей солодощами.

Читайте також: Соціальні пакети, сфера послуг, лікування, харчування: які безкоштовні послуги для переселенців пропонує Центр соціальної допомоги [ФОТО]

Культурна складова – виступ Народного аматорського молодіжного вокального гурт у «BlackList». Цей колектив окрім вокалу, а й провів цілий флеш-моб, насичений цікавими й веселими іграми, а також танцювальними руханками. Паралельно на малечу чекали творчі локації, які підготували викладачі БДЮТ: майстер-клас з орігамі та аквагрим для всіх охочих.

Наостанок святкового дійства усі присутні мали змогу насолодитися смачною козацькою кашею та випічкою, приготованими працівниками Центру.