Спеціалізована школа №2 провела масштабний благодійний танцювальний батл [ФОТО]

«Танцюй для Перемоги» – таким було гасло масштабного благодійного танцювального дійства, що відбулося в СШІТ №2. Танцювальний батл класних колективів, благодійний ярмарок, виступ рок-гурту «Collapse» та барабанщиків школи – все для того, аби висловити безмежну й безвимірну вдячність Силам Оборони й зібрати кошти на засоби від комарів для військових.

Виступи класних колективів судили місцеві митці та волонтери: Ірина Кузнєцова, Леся Орленко, Маргарита Лазарєва та Юлія Денисенко. Перемогу здобули учні 7-А класу, колективи 8-А та 6-Б класів посіли друге й третє місця відповідно. Приз глядацьких симпатій отримав 6-А клас.

Як зазначають у навчальному закладу, драйвові, сучасні, патріотично спрямовані, неповторні й чуттєві виступи команд на якісь хвилини повернули всіх у щасливі довоєнні часи, і від цього ще більше хотілося дякувати нашим ЗСУ за можливість жити, творити й відчувати. Найкраща ж подяка, звісно, та, яку можна спрямувати на допомогу військовим. Із цією задачею колектив впорався на відмінно.

Читайте також: Жителі Коробівки передали півтонни продуктів для польового госпіталя [ВІДЕО]

Наприкінці заходу оголосили зібрану суму, зібрану учнями, вчителями, батьками й гостями. Вона становила 17900 гривень. Ці кошти відразу ж передали представниці ГО «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України» Юлії Денисенко. Кожна гривня буде спрямована на допомогу Збройним Силам України.