Делегація із Золотоноші відвідала місто-побратим Бердичів

У рамках підписаного Меморандуму про дружбу та співпрацю із дводенним візитом місто-побратим Бердичів відвідали заступник міського голови Олександр Флоренко, староста села Благодатне Дмитро Шевченко, депутат Золотоніської міської ради Віктор Душка та очільниця ПП «Базис плюс» Олена Козлова.

Як інформують у прес-центрі міської ради, під час свого перебування делегація ознайомилася з роботою компанії «М’ясовита» та Бердичівського пивоварного заводу. Відвідали також 7-му філію Публічної бібліотеки громади (бібліотеку для дітей), “Театр на Європейській” та дізналися про те, як працює ЦНАП Бердичівської міської ради.

У пам’ять про цей візит Золотоніська громада подарувала дружньому місту масштабну квіткову композицію, яка незабаром прикрасить собою один із просторів Бердичева.

27 квітня колектив нашого міського Будинку культури презентував концерт у тамтешньому Палаці культури ім. Олексія Шабельника. На головній сцені міста продемонстрували свої найкращі творчі напрацювання – натхненно, яскраво, емоційно, пристрасно. Бердичівляни та гості міста із захватом спостерігали за неймовірним дійством, подякували за теплі слова, підтримку та заряд бойового духу.

За підсумками представники золотоніської делегації разом із головою Бердичівської міської ради Сергієм Орлюком констатували, що нині єдність повинна бути у всьому єдність народу у боротьбі з ворогом, єдність тих, хто у тилу, з тими, хто на фронті, а також єдність всередині кожної громади та, звісно ж, громад між собою.