У Золотоноші від смерті у мороз врятували собаку та її крихітних цуценят

У Золотоноші покинута собака народила цуценят біля підвалу колишнього гуртожитку швейної фабрики. Дев’ять з них замерзли. Як інформує видання ПроВсе, про те, що залишилось п’ять новонароджених щенят, повідомила місцева жительна у соцмережах. Місцева мешканка Лера Тарасова висловила готовність забрати тварину і її цуценят.

Жінка дуже любить тварин і мріє про свій притулок, наразі у неї уже мешкає дві собаки. Питання було лише  у доставці тварини додому до Валерії.

Про ситуацію дізнався заступник міського голови Золотоноші Олександр Флоренко. Разом із майстром дільниці міської служби з благоустрою ПП «Базис Плюс» Павлом Верчиком, собаку доставили до Валерії додому. Тепер Мея (за чутками людей, саме так звати покинуту собаку) та її малята нарешті у безпеці. Морозну ніч біля підвалу вони навряд чи пережили б – одне із п’яти цуценят, на жаль, таки перемерзло і також померло. Валерія планує залишити собаку собі, а цуценятам – знайти гарний дім, і двох із них уже чекають нові господарі.

А із настанням весни у Золотоноші відновить свою роботу програма щодо бездомних тварин. Місцева влада знайшла можливість запросити фахівців, що проведуть стерилізацію та вакцинацію проти сказу бездомних тварин. До слова, саме Золотоноша стала одним із перших міст регіону, що затвердили програму, що вирішує питання бездомних тварин гуманними методами.