Ліплення із глини: золотоніська креативна молодь оприлюднила цікавий майстер-клас [ВІДЕО]

Золотоніська молодь має неординарний підхід до створення аксесуарів. Цього разу випікають сережки та колечка. Один із варіантів стилю та дизайну колечка продемонстрували у свіжому відео учасники Молодіжного клубу журналістики.

Полімерна глина — це досить міцний та витривалий матеріал для створення біжутерії.. Особливого чи специфічного догляду вони не потребують, поводитися із ними можна так само як із біжутерією. Тобто не варто на тривалий час залишати такі прикраси у воді, а коли потрібно їх помити, то не слід терти щіткою чи використовувати “хімію” — тільки м’яке очищення.

Найбільше такі прикраси були популярні у 2021, коли був локдаун та шукали чим зайнятися. Такий метод створення кілець добре підійде для гри з дітьми, головне, щоб дорослі дотримувалися техніки безпеки, а також нагадували про це дітям.

Відео підготували: Вероніка Ветчінкіна, Іра Антоненко, Даша Марченко, Ліза Нижник, Валерія Корженевська. Проєкт «МКЖ-студія» реалізується МГО “Центр розвитку молоді” в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та UNICEF Ukraine Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО.