«Золотоніська міська територіальна громада»: Золотоноша розпочинає процес редизайну

Золотоноша – місто чорнобривців: таке гасло мало місто протягом понад 10 років. Відповідною була і вся графічна стилістика, що супроводжувала його. Принаймні, усім відомий логотип красується нині всюди – від магазинів до автівок, візитівок та сувенірної продукції.

Нині ж, судячи з усього, готується масштабний редизайн. Причина – адміністративна реформа, внаслідок якої утворилася Золотоніська міська територіальна громада, що об’єднала саме місто і довколишні села. Економічний і суспільний результат реформи бачимо наочно, але, судячи із усього, побачимо ще й візуально.

Принаймні про це свідчить сьогоднішнє повідомлення у Facebook заступника міського голови Олександра Флоренка. На мотивуючій світлині, що підтримує наші повітряні сили у цей складний для країни день, автор використав «чорновий» варіант вже зовсім іншого логотипу.

За словами посадовця, дійсно така ідея є і виношувалась вона вже декілька місяців. Її результати золотонісці побачать першого січня.

– Ініціатива належить керівництву громади та нардепу Віталію Войцехівському. Звісно, це не можна назвати критично необхідними змінами у військовий час. Але громада живе, громада розвивається, незважаючи на жодні трагічні негаразди у вигляді війни. Тому якісна візуалізація – теж далеко не останній чинник. У першу чергу говорю про інвестиційну привабливість. Нам треба далі будувати нову країну. Тим більше, наголошую, нову стратегію і графічний пакет нам на волонтерських засадах підготувала група небайдужих дизайнерів із Золотоноші. Усі вони – представники громадської організації “Національний визвольний рух “Холодний Яр”. Безпосередні рушії творчості – креативне подружжя – Едуард Базилевський та Ясміна Луценко Про це детальніше розповімо згодом, – зазначив Флоренко.