«Миколайчики для Миколаєва» зібрали школярі із Золотоноші [ВІДЕО]

Школярі Золотоніської гімназії підтримали своїх однолітків із Миколаєва. Для учнів гімназії №29, що зазнає постійних атак ворога, діти зібрали подарунки та допомогу. Акцію «Миколайчики для Миколаєва» підтримали також батьки та педагогічний колектив. Детальніше про це розповідає телеканал “Ільдана:

Як повідомляють у самому навчальному закладі, у переддень Дня Гідності та Свободи звернулася зі справді прекрасною ініціативою Голова батьківського комітету школи Наталія Пліс: давайте станемо Святими Миколаями для тих дітей, хто пережив більше лиха, ніж ми тут. Далі все просто, рішення знайшлося. Лариса Грицюк, очільниця гімназії №29 у місті Миколаїв, давня знайома, колега і побратимка на педагогічній ниві директорки Золотоніської гімназії Валентини Боченкової.Опісля ж це все було затверджено на загальних зборах голів батьківських комітетів класів. Флешмоб стартував і всі лише руки розводили із масштабів фідбеку від учнів, батьків та вчителів. Жодних умов, жодних «рознарядок». Хто мав бажання – той втілив. А результат – вражаючий. Кожен клас підготував свої оригінальні різдвяні пакунки для своїх одноліток. Для тих, кому 2022-й рік запам’ятався значно трагічніше, ніж мешканцям Черкащини.

“Висновок головний: ми непереможні. Від малого до великого, як то кажуть. Ми завжди дамо руку підтримки один одному, щоб не трапилось. Вітаємо Миколаївську гімназію №29 із прийдешніми святами і маємо надію на подальшу дружбу. Ми вас любимо. Ми всіх любимо, українців”, – йдеться у повідомленні Золотоніської гімназії.