У школі №6 відкрили спеціалізований “Клас Безпеки” [ФОТО, ВІДЕО]

На Черкащині активно розвивається напрямок, щодо облаштування спеціальних просторів для школярів, де вони мали б змогу більш ефективніше здобувати знання, щодо безпеки життєдіяльності та діям у різного роду надзвичайних ситуаціях.

За повідомленням прес-служби ДСНС України в Черкаській області, 16 грудня на базі золотоніської ЗОШ №6 відбулося відкриття першого “Класу безпеки”. Тут діти матимуть змогу вивчати та практично відпрацьовувати вміння та знання з мінної і пожежної безпеки, психологічної та домедичної допомоги, вивчати правила безпеки на дорозі.

Класи безпеки – це всеукраїнський проєкт, який реалізує Міністерство освіти спільно із ДСНС на виконання доручення Прем’єр-міністра України. Про це більш детально розповів у коментарі нашому виданню заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Золотоніського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Володимир Головня.За словами рятувальника, під час першого уроку школярі продемонстрували досить гарні знання із безпеки у рамках змодельованих надзвичайних ситуацій, а також показали своє бачення безпеки в художніх роботах.

– Головна мета – вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту. Зокрема, акцент на ознайомленні із алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в дітей навичок надання домедичної допомоги, – розповідає Володимир Головня.

Також він додає, що наразі в Черкаській області цей проєкт активно розвивається. Надалі кількість спеціальних просторів для школярів, де вони б мали змогу більш ефективніше здобувати знання щодо безпеки життєдіяльності та діях під час надзвичайних ситуацій буде збільшуватися. Наступного навчального року подібні класи облаштують у ряді шкіл Золотоніського району.

– Дуже нагальна річ, адже в таких класах діти мають змогу у простій і доступній формі отримати ці дуже необхідні у наші скрутні часи знання. Для молодшої ланки усе взагалі відбувається в ігровій формі. Для цього наявні усі прилади та методична література. Середня і старша ланки без уваги не залишаться тим більше, – резюмує рятувальник Володимир Головня.