Золотоніський юнак отримуватиме стипендію обласної адміністрації

П’ятеро обдарованих дітей із Черкащини у 2023 році отримуватимуть обласну стипендію. Хто саме – вирішили на міжвідомчій нараді в Черкаській ОВА.

Як інформує прес-служба обласної адміністрації, у ній узяли участь освітяни області, представники служби у справах дітей, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури та охорони культурної спадщини.П’ятьох стипендіатів обрали з-поміж дев’ятнадцяти претендентів. Зокрема, враховували особисті досягнення та здобутки в навчальній, науково-дослідній, літературно-мистецькій, художньо-естетичній, образотворчій, музичній, спортивній діяльностях.

Серед нагороджених – Богдан Гунзер, учень Золотоніської школи №6, вихованець Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи, неодноразовий переможець обласних та всеукраїнських змагань із греко-римської боротьби, призер міжнародних змагань. Служба у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту Золотоніської міської ради дякує його опікуну Людмилі Кошіль та тренерам за підтримку і розвиток спортивних здібностей дитини.

Читайте також: Золотоніський басейн вперше прийняв відкритий дитячий турнір із плавання [ФОТО]