Золотоніський басейн вперше прийняв відкритий дитячий турнір із плавання [ФОТО]

Минулої суботи в плавальному басейні Золотоніської гімназії імені С.Д.Скляренка, який був введений в дію у вересні нинішнього навчального року, відбулися перші змагання. Про це повідомляє громадсько-політична газета “Лівобережна”.

Ініціатором проведення турніру стала дитячо-юнацька спортивна школа на чолі з директором Олександром Шевченком. Якщо раніше бажаючі зайнятись плаванням вирушали до Черкас чи Чорнобаю, то тепер приїздять чи приходять до Золотоніського басейну. Тут дітей навчають плаванню двоє тренерів – Олена Воробйова і Каріна Шевченко. Навчання для дітей безкоштовне.Спорт розвивається наперекір війні. У цих перших в плавальному басейні змаганнях взяли участь три команди, з яких дві черкаських і одна золотоніська, а загалом 68 плавців, серед яких 27 – золотоніських. Володарями золотих медалей стали Марія Воропай (50 м на спині, СШ №1), Яна Тогобіцька (25 м на спині, СШІТ №2) та Дарина Тогобіцька (25 метрів брасом, СШІТ №2). Крім того, Дарина єдина, хто виборов дві медалі на змаганнях – вона стала другою у вільному стилі на 50 метрів.

Почесні бронзові медалі у своїх перших змаганнях понесли додому двоє учнів гімназії – Дарина Собко (50 м на спині) та Мар’яна Осадча (25 м на спині). Іван Назаренко, учень СШІТ №2, єдиний представник чоловічої статі із Золотоноші, який зайняв призове місце у турнірі – у вільному стилі на 50 метрів.

Переможців нагородили Почесними грамотами й медалями, котрі вручав народний депутат України Віталій Войцехівський. Усім учасникам подарували солодкі призи. Після цих змагань бажаючих займатись плаванням побільшає, адже тут відповідний температурний режим, опалення й освітлення, заняття проводяться згідно графіка. Можна сказати, за великим рахунком, сюди люди ходять за здоров’ям.

Фото: Микола Строкань