Плетемо, в’яжемо, печемо: митці золотоніського будинку культури оприлюднили кавер-відео для підтримки Захисників [ВІДЕО]

Колектив Міського будинку культури Золотоноші поділився черговим відеокліпом на тему нашої складної сучасності. Цього разу, окрім традиційної кавер-версії від місцевих митців, головний акцент – на впертій та складній роботі працівників культури в тилу.

“Ми плетемо – в’яжемо – печемо, щоб підтримати наших захисників”, – зазначається у повідомленні.

У кліпі, окрім виконання пісні “Вільні люди” (cover – “Без обмежень”) від ансамблю “Золоті Ворота”, бачимо усі перипетії волонтерської роботи за увесь 2022-й рік.

“9 місяців війни… Кати нищать все, що ми будували скільки років, все, що нам дороге і рідне. Але вони не усвідомлюють, що український дух не здолати, що нас не залякати і не зламати! Споконвіку українці сіють, орють, народжують, виховують, працюють, накопичують, але коли приходить біда – згуртовуються! Так і сьогодні, не дивлячись на вік, стать, віросповідання, достаток, рід діяльності, статус – всі на своїх фронтах включились в допомогу, щоб навіки подолати зло”, – резюмують золотоніські митці.

Читайте також: Золотонісці митці записали кавер-версію популярного треку “Чорнобаївка” [ВІДЕО]