Золотоніські поліцейські відправляться на деокуповані території

Найближчим часом зведений загін поліцейських Черкаської області вирушить в деокуповані регіони України. До складу ввійдуть і працівники Золотоніського райвідділу. Одні замінять колег, інші – нестимуть службу на звільнених територіях вперше. Серед відряджених – вибухотехніки, спецпризначенці, експерти-криміналісти, слідчі та працівники патрульної поліції. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Правоохоронці боронитимуть країну від агресора, виявлятимуть колаборантів, проводитимуть стабілізаційні заходи, патрулюватимуть вулиці, нестимуть службу на блокпостах, розчищатимуть території, поля, подвір’я та будівлі від вибухонебезпечних предметів, залишених окупантами, фіксуватимуть злочини російських військових.

Це не перше відрядження правоохоронців Черкащини. На жаль, не всі повернулися додому з ротації. Проте, за словами заступника начальника Золотоніського районного відділу поліції з превентивної діяльності Анатолія Тертишного, попит на відрядження на звільнені території серед золотоніських поліцейських не зменшився. Всі прагнуть бути корисними.

Читайте також: У Золотоноші стартував пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади»

— Більшість працівників мають бойовий настрій і самі виявляють бажання взяти участь у несенні служби на деокупованих територіях. Усі правоохоронці – патріоти і хочуть якнайшвидше наблизити нашу перемогу. Тому відрядження сприймають як можливість допомогти в боротьбі з агресором, захистити рідних і близьких. І найголовніше — поліцейські роблять усе можливе, щоб місцеві жителі, які пережили окупацію, знову відчули себе в безпеці.