Мар’яна Ніщенко » Вистоїмо, переможемо і засяємо!

Сьогодні від самого ранку чимало людей просили: “Едуардівно, скажіть щось хороше…”. Легко! Все буде добре, бо ми – переможці!🇺🇦

Хоч без сталого зв’язку, незручно, звісно, але… Моя дитина сказала, що сьогодні найкращий день, адже у мами не розривається телефон, а ми пограли в безліч інтелектуальних ігор, згадували дитинство та мріяли про майбутнє.

Так, ми без світла, такий собі атракціон… Але ніхто не відміняв вечері при свічках, душевні бесіди та спілкування з найріднішими. Зараз саме час приділити увагу тим, кого ми не помічаємо за буденним життєвим потоком і гонитвою за виконанням робочих завдань.

Зараз саме час подякувати тим, хто щодня працює над сталим постачанням води та електроенергії у наші оселі. Згодьтеся, часто ми сприймаємо їх роботу як належне… Зараз саме час подякувати нашим захисникам, які відбивають ворожі прильоти ціною власного життя…

Хіба може талановита нація, яка за лічені години дає живлення на об’єкти критичної інфраструктури, нація, яка донатить зароблене на ЗСУ, нація, яка йде на русню, не боячись смерті, нація, яка в єдиному пориві ненавидить 💩ла, падати духом через вимкнення світла, води тощо???

НІ! МИ Вистоїмо, переможемо і засяємо так, що світло від нашої країни бачитиме весь світ!

Всім приємного вечора😘

Мар’яна Ніщенко,
депутатка Золотоніської районної ради,
помічник-консультант народного депутата України Віталія Войцехівського