Енергосистема, водопостачання, тверде паливо для переселенців: підсумки щотижневої наради комунальників

У Золотоніській міській раді відбулась традиційна щотижнева нарада комунальників. Під час обговорення звіт про свою роботу надавали енергетики, водоканалівці, шляховики та служба благоустрою. Про це інформує Управління житлово-комунального господарства.

⚡️ Золотоніські енергетичні мережі: повідомили про введення аварійних графіків відключення у 2 черги (підприємства/населення).

 Завдання: спільно з управлінням ЖКГ продовжити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо зменшення навантаження на енергосистему в пікові години.

💧 КП «Міський водоканал»: доповіли про необхідність заміни близько 100 метрів труби системи водопостачання на вулиці Незалежності з метою уникнення повторних поривів.

 Завдання: розпочати роботи на системі водопостачання но вулиці Незалежності. Забезпечити відновлення благоустрою на місці здійснення робіт.🛠 ПрАТ «Янтарь»: доповіли про завершення ремонтних робіт, пов’язаних із пожежею в багатоквартирному будинку но вулиці Незалежності 59/1.

 Завдання: завершити заготівлю піщано-соляної суміші на осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

💡 ТОВ «380V»: керівник відзвітувався про роботу підприємства в штатному режимі та регулярне виконання заявок управління ЖКГ із відновлення вуличного освітлення.

 Завдання: в найкоротші терміни відновити вуличне освітлення поблизу багатоповерхівки на вулиці Шевченка, 109, де минулого вечора сталася ДТП. В результаті пригоди пошкоджено опору лінії електропередач.

🚜 Дорожні служби: доповіли про завершення аварійних робіт з ремонту дорожнього покриття у Золотоноші та початок робіт у селах громади.

 Завдання: підготувати звіт про початок робіт з аварійного ямкового ремонту в селі Крупське.

🧹 Служба благоустрою: очільниця служби благоустрою доповіла про регулярне виконання заявок внутрішньо переміщених осіб на надання допомоги у вигляді твердого палива (дров) для обігріву житла. Додатково повідомила про завершення робіт з консервації міського фонтану.

 Завдання: надати звіт про виконані заявки на надання допомоги у вигляді твердого палива.

Читайте також: Золотоношу відвідали посадовці із Дніпропетровщини [ФОТО]