У Золотоноші стартував пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Не території довколишніх від Золотоноші сіл започаткували пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади». Про це розповів Начальник Золотоніського РВП ГУНП Олександр Охріменко щотижневій нараді комунальників у міській радіна . Очільник райвідділку разом із заступниками розповіли про функції поліцейського офіцера громади та перші успіхи цього проєкту. Станом на сьогодні на території вже приступив до виконання своїх службових обов’язків перший з двох офіцерів – Роман Авраменко. Свою службу він несе у селі Благодатне. Староста села Дмитро Шевченко відзначив ефективність роботи та зменшення кількості правопорушень.Серед іншого присутні традиційно заслухали звіт комунальних служб громади.

Зокрема, золотоніські енергетичні мережі повідомили про готовність підприємства до ліквідації аварійних ситуацій в разі їх виникнення. Завдання: спільно із управлінням ЖКГ здійснити роз’яснювальну роботу серед мешканців громади щодо економії електроенергії в пікові години споживання з метою зменшення навантаження на електромережу.

Представники КП «Міський водоканал» доповіли про ліквідацію двох масштабних поривів на системі водопостачання міста на вулиці Новоселівська та завершення робіт з укладання каналізаційної труби на вул. Баха, 65. Додатково повідомили про початок опалювального сезону КП «Золотоніська багатопрофільна лікарня». Завдання: надати звіт щодо стану робіт на аварійній ділянці самоплинного колектору на вулиці Шевченка.

Читайте також: Реконструкція набережної і система водовідведення: плани комунальників, які творяться нині

ПрАТ «Янтарь» доповіло про пожежу, що виникла цього тижня на балконі одного з багатоквартирних будинків. За словами директора підприємства, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки – зберігання легкозаймистих речовин. У результаті пожежі пошкоджено чотири балкони та під’їзд багатоквартирного будинку. Завдання: вжити комплекс заходів щодо ліквідації наслідків пожежі. Спільно з управлінням ЖКГ здійснити роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки.

Керівник підприємства ТОВ «380В» повідомив про завершення робіт із заміни ліхтарів вуличного освітлення в селі Крупське. Також проінформував про часткове відключення вуличного освітлення з метою зменшення навантаження на електромережу. Завдання: надати звіт щодо виконання заявок Управління ЖКГ стосовно заміни та ремонту ліхтарів вуличного освітлення.

Дорожні служби доповіли про завершення аварійних робіт із ремонту дорожнього покриття в Золотоноші та початок робіт в селах громади. Завдання: підготувати звіт про виконані роботи з аварійного ремонту дорожнього покриття.

Читайте також: Ремонт вулиці Шевченка та облаштування світлофорів: у Золотоноші тривають роботи [ВІДЕО]

Очільниця служби благоустрою доповіла про завершення робіт із санітарної обрізки зелених насаджень на території КП «Золотоніська багатопрофільна лікарня». Додатково розповіла про початок виконання заявок внутрішньо переміщених осіб на доставку твердого палива (дров) для обігріву житла. Завдання: розпочати санітарну обрізку зелених насаджень в селах громади.