Обдарованих золотоніських дітей та їхніх наставників преміювали за досягнення

Щороку золотоніські школярі беруть участь в безлічі конкурсах та фестивалях і здобувають призові місця. За кожною нагородою стоїть кропітка праця учителів і учнів. Відповідно до міської програми «Обдаровані діти» учні та їхні вчителі отримують грошову винагороду за здобуті призові (1, 2, 3) місця.

Як повідомляє видання Золотоноша.City, цьогоріч, у зв’язку з повномасштабним вторгненням грошові виплати дітям і дорослим розтягнулися в часі. Останні кошти школярі і педагогічний персонал отримали восени.

Найбільшу суму, яку отримав педагог – 700 грн, а учень – 1000 грн.

Виплати безпосередньо залежать від кількості конкурсів і призового місця. У середньому це 300 гривень за 1 перемогу обласного чи Всеукраїнського рівня.Учні брали участь у Малій Академії наук, олімпіадах, мовних та творчих конкурсах.

— Якби не воєнний стан в країні, я б вносила пропозиції щодо збільшення винагород. Програму започаткували 5 років тому. І на той час виплата у розмірі 300 грн – була суттєвою надбавкою і подякою за години проведені з учнем. А наразі – це крапля в морі, вчителі його й не відчувають. Мені б дуже хотілося гідної оплати за їхню працю, – прокоментувала грошові виплати очільниця міського відділу освіти Ольга Строкань.

У цьому році 43 учні Золотоніської громади здобули призові місця на обласному та Всеукраїнському етапах різних конкурсів. Підготували їх 40 талановитих педагогів.