ФК “Профіспорт”: 13 років шляху до великого футболу

24 вересня на Золотоніському фізкультурно-оздоровчому комплексі «Колос» відбулася зустріч збірних «Профіспорт» (Золотоноша) й «УТК» (Уманський район). Перемогли гості з рахунком 4:1.

Як повідомляє видання Золотоноша.City, цьогоріч у Чемпіонаті Черкаської області серед аматорських команд з футболу вищої ліги грає 5 клубів: ФК «УТК» (Уманський район), СК «Базис» (Кочубіївка, Уманський район), ФК «Златокрай-2017» (Золотоніський район), «Слобода» (с.Червона Слобода, Черкаський район) та «Профіспорт» (Золотоноша). Наразі всі команди зіграли по 4 гри. 8 жовтня розпочнеться друге відбірне коло. Вперше своє бажання «поспарингувати» на такому рівні виявила золотоніська команда «Профіспорт». На відміну від свого побратима, щорічного учасника цих змагань команди «Златокрай-2017», для міської збірної це був дебют. 

— Вперше за 13 років існування футбольного клубу ми граємо у вищій лізі Чемпіонату Черкаської області. До цього брали участь на обласному рівні лише з футзалу та у ветеранськму футболі. Але такою повноцінною футбольною командою вперше, – розповідає один із засновників Золотоніської міської футбольної команди Юрій Мазур.

За його словами, протягом останніх років збірна вигравала місцеві чемпіонатинабралася досвіду й зібрала потужну команду з перспективою. Тому вирішили об’єднати в команду найкращих гравців Золотоніщини: з Чорнобаївської, Іркліївської, Гельмязівської та Драбівської громад. Тренує золотоніських спортсменів колишній гравець Віталій Ластівка. Наставницькою справою займається близько двох років. Тренувальні вправи регулярно відпрацьовують на центральному стадіоні міста та на футбольному полі у Згарях. 

— Ми зіграли вже 4 гри. З них одна в нічию, 3 програли. Але наша команда достойно виступила. З кожним суперником точилася запекла боротьба, хлопці викладалися на максимум, була самовіддача на полі. І я думаю, що в другому колі ми зробимо певні зміни в грі, які допоможуть заробити більше залікових балів, – переконаний досвідчений гравець.

  

Наступна гра команди відбудеться 8 жовтня. Тоді розпочнется 1 тур 2 кола. На міському стадіоні «Колос» золотоніські футболісти братимуть реванш у гравців із Червоної Слободи. До кінця чемпіонату золотонісці мають зіграти ще 4 рази.

— Дуже сильний Чемпіонат і дуже потужні команди. Всі збірні з великим досвідом участі в обласних змаганнях. Беззаперечно це вже не районний футбол, це вже зовсім інший рівень. Тут акумульовані найкращі футболісти Черкаської області. Всі достойні конкуренти, нам є до чого прагнути, – підсумував розмову Юрій Григорович.

Фото: Микола Строкань, Ігор Соболенко

Окрім Чемпіонату Черкаської області активні спортсмени щонеділі грають у Чемпіонаті Золотоніського району. Наразі у турнірній таблиці вони посідають четверте місце.

Читайте також: На благодійному матчі Кубку Героїв ЗСУ зібрали 13 тисяч гривень [ФОТО]