Аварійні роботи, ремонт доріг, підготовка до зими: підсумки щотижневої наради золотоніських комунальників

У Золотоніський міський раді відбулась традиційна нарад комунальних служб громади. Енергетики, шляховики, фахівці благоустрою та водоканалівці підбили підсумки минулого тижня та окреслили задачі на наступний. Про деталі інформує Управління житлово-комунального господарства.

Золотоніські енергетичні мережі доповіли про активну співпрацю зі службою благоустрою в питанні санітарної обрізки зелених насаджень. Додатково повідомили про необхідність заміни облікових приладів на деяких об’єктах нерухомості, що перебувають в комунальній власності.

Завдання: спільно з підприємством ТОВ «380V» здійснити реставрацію та підключення годинника, що розташований на алеї троянд.КП «Міський водоканал» доповіло про роботу очисних споруд. У штатному режимі аварійні ситуації не виникали. Додатково повідомили про ліквідацію поривів на системі водопостачання міста на вулицях Замкова, Нова, Островського.

Завдання: завершити аварійні роботи каналізації багатоквартирного будинку на вулиці Шевченка, 63. Відновити асфальтне покриття на місці ліквідації пориву на системі водопостачання но вулиці Нова. Усунути зауваження технічного нагляду в питаннях асфальтування вулиці Шевченка в районі здійснення робіт на самоплинному колекторі.

ПрАТ «Янтарь» доповіло про активні роботи з відпрацювання заявок мешканців багатоквартирних будинків стосовно усунення аварійних ситуацій.

Завдання: у разі виявлення працівниками підприємства незаконного підключення до електроенергії, передавати інформацію спеціалістам Золотоніських енергетичних мереж. Здійснити підготовку житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2022 – 2023 років.

Читайте також: Реконструкція набережної і система водовідведення: плани комунальників, які творяться нині

Керівник підприємства ТОВ «380В» повідомив про зміну графіку роботи мережі вуличного освітлення. Відтепер освітлення буде вмикатися о 18:30 та працюватиме до 00:00.

Завдання: надати звіт щодо виконання заявок Управління ЖКГ стосовно заміни та ремонту ліхтарів вуличного освітлення. Відпрацювати заявки щодо заміни вуличних ліхтарів у селах громади.

Шляховики розповіли про початок аварійних робіт з ремонту дорожнього покриття на вулицях Троїцька, Монастирська, Полатайло, Франка, Богодухівська.

Завдання: із наступного тижня розпочати аварійні роботи з ремонту дорожнього покриття в селах, що входять до Золотоніської громади.

Очільниця служби благоустрою зауважила на систематичному засміченні майданчиків для збору твердих побутових відходів мешканцями громади.

Читайте також: Ремонт вулиці Шевченка та облаштування світлофорів: у Золотоноші тривають роботи [ВІДЕО]

Завдання: в разі виявлення осіб, що засмічують вищезазначені майданчики, передавати інформацію Відділу муніципального інспектування для подальшого притягнення цих осіб до адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади та статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.