До юних Деньгівських кондитерок вишикувалася черга

Не буває маленьких справ. Кожна дія, кожен порух допомагає чомусь глобальному, рухає його вперед. У Деньгах маленькі пекарки власноруч виготовляють солодощі, щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ. Про це розповідає видання Золотоноша.City.

За словами старости села Наталії Сергієнко, дівчатка – чудові учениці місцевої школи: Анастасія Шкіліберда навчається у 6 класі, а Катерина Блажко 3-класниця. Вони не з чужих слів знають наскільки важливо підтримувати наших захисників, адже в Анастасії брат у війську, а у Катерини – батько.

До юних Деньгівських кондитерок вишикувалася черга

Спочатку юні кондитерки продавали солодке печиво за символічною ціною – 15 гривень, наступного дня цукрові кошики – 20 гривень за 2 штуки. Але, звісно ж, люди підтримують дівчаток і віддають на благу справу більше грошей, аніж зазначено.

До речі, солоденьке змогли прикупити не всі, попри те, що дівчатка виходили на своє місце 2 дні поспіль, адже кондитерську випічку розмітали чи не одразу після початку продажу. У соціальних мережах навіть запропонували: «Потрібно вже пекти та здавати на реалізацію до магазину, бо до 18 години вже не залишиться».

Наталія Михайлівна також прокоментувала: «Молодці дівчатка, саме з таких дітей виростають справжні патріоти нашої України! На жаль, смаколиків не дісталось, бо швидко все розібрали, тож чекаємо на випічку, повідомляйте!».

— Хіба можна перемогти українців, якщо маємо таке майбутнє! Ні, нас ніколи й нікому не перемогти, бо ми нація вільних людей. Дякую дітям та їхнім батькам! Все обов’язково буде Україна! – підтримала патріотичний почин вихованок директорка школи Марія Полякова.