Золотонісці звернулися за підтримкою до народного депутата України

Вже другий день у Золотоноші триває збір підписів на підтримку нашого захисника, містянина Степана Білоокого, який перебуває в полоні російських окупантів. Хвилю підтримки полоненого і звернення до народного депутата України Віталія Войцехівського ініціювали небайдужі золотонісці. Нині кожен житель міста, що поважає себе і свою країну, поспішає до маркету «Копілка», щоб залишити свій підпис у довгому списку.

Реакцію народного обранця цитує видання Золотоноша.City:

— Це добре, що люди зорганізувалися і звернулися саме до мене, – поділився нардеп Войцехівський. – Водночас розумію велику відповідальність і зобов’язаніть. Був вражений злагодженістю і згуртованість своїх земляків. Я в курсі ситуації і можу заявити, що вона не безнадійна. Ми на постійному зв’язку з матір’ю Степана. Але кожен повинен розуміти, що механізм звільнення не потребує широкого розголосу. Хочу, щоб кожен усвідомив, з якими неадекватами ми маємо справу. Наш Стьопа — герой і він буде з нами. Для цього прикладемо усіх зусиль, бо своїх у біді не лишаємо! Уже майже тиждень у тісному контакті з матір’ю захисника ми працюємо з різними інституціями, пам’ятаючи, щоб зайве інформування загалу не нашкодило.

Водночас до цього ж народного обранця звернулися депутати Золотоніської міської ради вже із іншого питання. Як зазначається на офіційному сайті міської ради, група депутатів висловила свою підтримку Народному депутату України Віталію Войцехівському за його принципову позицію та реакцію на звернення жителів округу, голів міських рад та громад, волонтерів і матерів військовослужбовців щодо дій голови Черкаської ОВА Ігоря Табурця. Деталі вони оприлюднили у відкритому зверненні:

Водночас, свою думку висловили і добровольці, ветерани та волонтери Громадської організації та Громадського формування “Холодний Яр”. На своїй офіційній сторінці вони оприлюднили своє звернення до Президента України Володимира Зеленського. Висловивши подяку Верховному Головнокомандувачу, окремо згадали й Віталія Войцехівського. За їхніми словами, окрім всілякої допомоги фронту, цей народний обранець завжди приймає сторону людей, не дивлячись на чини тих, хто заважає розвиткові українського суспільства. Саме він чує і, зокрема, із 2014-року й донині завжди тримає руку на пульсі фронту, ніколи не відмовляючись від будь-якої допомоги їхнім побратимам.

– Ми знаємо, про що ми говоримо і відчуваємо цю підтримку далеко не один рік. Але й також зауважимо – допомога й підтримка стосується не лише фронту. Реакція стосується ще й негідних речей, що коються останнім часом в тилу. Під час війни. Зокрема, на теренах тієї ж Черкащини. Тут позиція Войцехівського жорстка. Така ж, як озвучена нами відразу. Незважаючи на усі ризики для себе особисто і для своєї політичної кар’єри. Як не прикро, але подібні меседжі надходять від наших побратимів із багатьох регіонів країни.

Згідно із повідомленням добровольців, їх цікавить саме в цьому зверненні – рідна Черкащина, Батьківщина Холодноярівських повстанців.

Водночас просять просять звернути увагу на регіони. Адже, на їхню думку, тут не завжди усе так райдужно.

– Можливо звикли ми за десятки років до такого, але ж наразі у нас вирішується доля усієї країни! Слава Україні! Ми переможемо! І ми, українці, в цьому допоможемо, – йдеться в повідомленні.