У Золотоноші провели баскетбольний турнір “Сила нації” [ФОТО]

У парку Шевченка відбулись масштабні відкриті змагання з вуличного баскетболу 3х3 – “Сила Нації”. Організатори – Федерація баскетболу Золотоноші та паб-бар “Пивчанський”, з нагоди відкриття якого і організували перший подібний захід із майбутньої серії.

Як повідомляє керівник місцевої федерації Артур Абрамов, завдяки власнику закладу Валерію Лисуну, який є великим фанатом баскетболу, було втілено його ідею – створення баскетбольної локації у парку.

В цілому в турнірі взяли участь вісім команд – золотонісці, черкащани, сміляни. Команди були поділені на дві групи (по чотири в кожній). За результатами групового турніру утворились пари чвертьфіналістів. Згодом відбувся конкурс триочкових кидків, в якому змагалися один гравець із кожної команди. Переможцем став золотоніський баскетболіст Олександр Пугач – 9 влучних кидків за хвилину.Також від організаторів відбулись анонсовані конкурси серед вболівальників. Їх проводив спеціальний гість та учасник турніру Олег Рудаков – чинний гравець Суперліги у складі БК “Старий Луцьк” (також екс-«Черкаські Мавпи», БК Запоріжжя, БК “Політехнік” Харків, БК Тернопіль, “Легіон” Золотоноша), дворазовий чемпіон Украіни з вуличного баскетболу 1х1.

Перемогу ж на самому турнірі здобув колектив “Інструктаж”. Склад тріумфаторів: Олег Рудаков, Артем та Вадим Голики, Максим Поліщук.

– Турнір відбувся на високому рівні, команди боролися до останнього на майданчику. Кайфова атмосфера та приємні зустрічі з людьми, яких давно не бачив, – ділиться враженнями Артур Абрамов.

За його словами, новий майданчик буде функціонувати і надалі. Тут плануються нові заходи. Переможці ж цього разу отримали грошовий приз, а всі учасники турніру були запрошені в Паб Пивчанський, де їх пригощав смачними стравами власник закладу.

– Окремо хотілось би подякувати людям, які допомогли провести турнір, подавали ідеї,підтримали фінансово : Народному депутату Віталію Войцехівському, заступнику міського голови Олександру Флоренку, хлопцям які оформили майданчик, – резюмував спортивний функціонер.