Учителька ЗОШ №6 Надія Максименко отримала нагрудний знак “Відмінник освіти”

Учителька української мови та літератури із Золотоніської загальноосвітньої школи №6 отримала відзнаку Міністерства освіти і науки України ౼ нагрудний знак «Відмінник освіти». Це – другий ступінь серед відзнак МОН. Про подію повідомляє офіційна спільнота навчального закладу.

Згідно із повідомленням, Надія Максименко упроваджує творчу співпрацю з учнями. Вихованці – неодноразові переможці міського, обласного, Всеукраїнського етапів олімпіад, мовно-літературних конкурсів. Пише поезію і прозу, учить відчувати слово дітей. Публікувалася в газеті «Златокрай», її твори є у книзі «Школа на Зозулівці», «Золотоніщина історична». Долучилася до співпраці над виданням книги Ганни Науменко-Аргат «І на камені росте трава».Більше 10 років вона є членом комісії перевірки зовнішнього незалежного оцінювання при Київському регіональному центрі оцінювання якості знань. Переможець обласного конкурсу з художнього читання серед учителів, активна учасниця засідань Мистецького дому, проводила відкритий урок для містян «Літературний еліксир», онлайн-захід «Душа у слові озоветься» до 150-річчя з дня народження Агафангела Кримського. Член журі по присудженню Всеукраїнської літературної премії імені Івана Дробного.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність у справі виховання молодого покоління неодноразово отримувала Подяки від управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Нині вона також член топонімічної комісії з питань дерусифікації Золотоніської громади.

Читайте також: Четверо золотоніських випускників отримали максимальний бал національного тестування