На Золотоніщині завершився благодійний тур “Команди А” [ФОТО, ВІДЕО]

На Золотоніщині завершився благодійний концертний тур «Команди А», який проводився Фондом мистецтв «Амадеус» у межах туру «Дорога до Перемоги».

Відома співачка, телеведуча та екссолістка гурту “Пара Нормальних” Анна Добриднєва зараз активно допомагає країні здолати російського ворога. Дівчина регулярно дає благодійні концерти та збирає гроші на підтримку ЗСУ. Головною метою цих виступів був збір коштів для хлопців і дівчат Збройних Сил України, які стоять на захисті Батьківщини.

Анна Добриднєва повідомила численним шанувальникам, що її благодійний тур “Дорога до Перемоги” Черкащиною добіг кінця. За цей час співачка зі своєю командою “А” встигла побувати у десяти населених пунктах та заспівати для декількох тисяч українців, щоб підняти їм бойовий дух та настрій.
За цей час “Команда А” встигла відвідати Пальміру, Хрущівку, Великий Хутір, Нову Дмитрівку, Золотоношу, Драбів, Шрамківку, Іркліїв, Чорнобай та Піщане.
За всі виступи, загалом вдалося зібрати понад 350 тисяч гривень.
– Головною метою цих виступів був збір коштів для хлопців і дівчат Збройних Сил України, які стоять на захисті Батьківщини, – коментує подію очільниця Золотоніської РВА Ірина Тернова, – Дякую усім, хто долучився до заходу, знайшов час та можливість прийти і підтримати наших захисників, в чиїх серцях не згасає любов до України. Дякую за підтримку у проведенні заходу народному депутату України Віталію Войцехівському.

За її словами, у підсумку в рамках туру найбільше “донатили” у Великохутірській, Шрамківській, Чорнобаївській та Драбівській громадах. Крім цього, у Шрамківці дівчинка продавала пиріжки та власноруч плетені браслети, а кошти в сумі 11350 грн також передала на підтримку захисників. Виручені кошти буде перераховано до Благодійного Фонду Сергія Притули.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от АННА ДОБРИДНЄВА (@anna_dobrydneva)