Золотоніські баскетболісти взяли участь у 4-му турі Кубку України 3х3

Минулого вік-енду відбувся 4-й тур кубку України з баскетболу 3х3. Проводили його у Черкасах, зібравши 18 команд. На турнірі змагалися представники Києва, Кривого Рогу, Полтави, Кременчука, Харкова, Сум, Черкас, Сміли та Золотоноші.

Молодь нашої громади представляли Микита Шкляров, Артем Павліченко та Руслан Шаповал, котрі об’єдналися у колектив “Energy”. Як зазначає голова Золотоніської федерації баскетболу Артур Абрамов, незважаючи на глобальну перевагу суперників у зрості, грали хлопці без остраху, місцями навіть комбінаційно. В цілому, в бажанні та старанні вони були на рівні команд плей-офф.

– Дві поразки, але досвід – є досвід: у групі були гравці з першої команди “Легіон” та “Stifler” (київські “Бродяги” із Ліги Монстрів), – зазначив спортивний функціонер.Гравці з першої команди золотоніського “Легіону” – Олексій Ухань, Ярослав Жиговцев, Ілля Пріхно, разом із представником “Смайл Баскету” Сергієм Мірошником утворили колектив “We Love This Game”. Вийшли із групи з другого місця.

Energy – We Love This Game 8:14
Stifler – We Love This Game 17:9
Stifler – Energy 21:6

– Золотонісці натрапили у плей-офф на смілянську команду, до речі, дуже цікаву. Макс Лисяк, Данило Пірієв, досвідчений Андрій Тимофеєв та відкриття минулого року в аматорській лізі Черкас – Віталій Чорновіл зі “Смайл Баскету”. Тяжка гра, наші поступилися 16:18, – розповідає Абрамов.

В цілому, за словами керівника Федерації, на турнірі сталося багато сенсацій. Те, що команда зібрана із гравців Суперліги – “Кривбасу”, залишиться без призів, навіть ніхто не уявляв. Саме так і сталося. Перемогу ж на турнірі в результаті здобув столичний “Stifler“.

Також окремо Артур Абрамов попередньо анонсував турнір 3х3 у Золотоноші – 27 серпня, парк Шевченка.

Що відомо:

  • Нинішній етап у Черкасах став четвертим у календарі Кубку України 3х3 «Вперед до перемоги!».
  • Наразі заплановано проведення 8 турів першого етапу та фінал на День Незалежності України – Києві.
  • Ці змагання стали першими офіційними з баскетболу на території України з початку війни.
  • Протягом усіх восьми турів ФБУ збиратиме кошти на допомогу ЗСУ. Зокрема організатори та учасники змагань хочуть зібрати близько 300 тисяч гривень на придбання автомобіля для ЗСУ.
  • Внесок у розмірі 120 гривень з гравця та призовий фонд кожного з турів протягом змагань буде накопичуватися у єдину «банку», яка на День Незалежності стане фундаментом для купівлі важливого подарунка нашим військовим.