Золотоношу відвідала офіційна делегація із Бердичіва [ФОТО]

21 липня до Золотоноші завітали представники Бердичівської міської ради – заступник міського голови Руслан Квятківський та радник мера Артур ІваненкоПро це повідомляє видання Золотоноша.City.

— Гостям дуже сподобалося наше квітуче місто. Ми побували на станції знезалізнення води, де вони скуштували очищену воду, показали інклюзивний майданчик і набережну, відвідали басейн, відвідали кілька золотоніських підприємств. Візитери високо оцінили роботу муніципальних інспекторів. Зазначили, що хочуть перейняти наш досвід з процедури оголошення та проходження тендерів, а також залучення приватних підприємств для благоустрою міста, – розповів заступник міського голови Олександр Флоренко. Бердичівці відвідали Золотоношу: чим вразило гостей наше місто

– Особливе враження на гостей справив екстрим-парк у таборі «Максимум». «Я і подумати не міг, що в нас в Україні існує щось подібне!,- прокоментував побачене Артур Іваненко.

Оглянули автопарк комунальної техніки, поцікавилися зайнятістю і навантаженням, з яким справляються багатофункціональні тракторці «Аванти» та придбана у минулому році підмітальна машина. Побували на кварталах міста. Зокрема, відвідали восьмий мікрорайон, що охоплений великогабаритними баками для збору ТПВ.

Гостей зацікавив досвід золотонісців з організації контейнерної схеми вивезення сміття, оскільки у Бердичеві налаштований тільки подворовий вивіз. Велике здивування викликала у посадовців міста-побратима котельня у зош №6, де облаштовано газове та альтернативне опалення.

Під час ділової екскурсії Золотоношею гостей з міста-побратима супроводжували – секретар міської ради Наталія Сьомак, заступник Золотоніського міського голови Олександр Флоренко, начальник Управління житлово-комунального господарства Артем Харін, очільниця ПП «Базис плюс» Олена Козлова, директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов та депутат міської ради Віктор Душка.