Оприлюднений ескіз муралу, який планують намалювати в центрі Золотоноші

У червні в Черкасах на ТРЦ «Любава» з’явився патріотичний мурал із зображенням українського військового. Створила його творча група переселенців із Харкова. Про організаторку й активістку команди Яну Волк журналісти сайту Золотоноша.City писали раніше. Спочатку дівчина з родиною, тікаючи від бомбардувань, переїхала до Золотоноші, а згодом у Черкаси. 

Залишивши мистецький відбиток на стінах обласного центру, креативні художники хочуть подякувати золотоніським воїнам ЗСУ, «закарбувавши» одного з патріотів на стіні у центрі міста. Макет уже готовий. На реалізацію проєкту потрібно зібрати 60 тисяч гривень. Це лише витрати на матеріали та фарбу. У Золотоноші малюнок планують зобразити на двоповерховому приміщенні торгівельного центру «Далас».

Сподіваємось, така крилата нині фраза: «Слава ЗСУ!» скоро дійсно набуде матеріального образу.
І проходячи повз захисника ми подумки щоразу дякуватимемо тим хоробрим, нескореним і вольовим героям-добровольцям, які жертвують власним життям, щоб ми в Золотоноші спали спокійно.

— Я, Яна Волк – керівник творчої групи «Кайлас-В». Ми оголошуємо збір коштів на проект підтримки Збройних Сил України. Допоможіть нам за допомогою нашої творчості підтримати ЗСУ та висловити свою вдячність кожному нашому воїну. Тим людям, що ціною власного життя захищають нас від агресора та боронять кордони нашої області й країни. У кожного свій фронт, кожен знайшов свою нішу там, де він найкорисніший і найпотрібніший. Ми вирішили воювати ідеологічно: тим, що вміємо робити найкраще. Особисто для мене ця робота — наш оберіг! Це наш захисник, який взмозі зупинити цей жах. Допоможіть нам висловити свою підтримку та вдячність нашим воїнам мистецькими шляхом. Наш досвід: https://instagram.com/kailas.v?igshid=YmMyMTA2M2Y=