Золотоніщина попрощалася із чотирма загиблими захисниками України

За тиждень, із 30 травня по 5 червня, в Золотоніському районі Черкащини провели в останню путь чотирьох захисників, які загинули, боронячи Україну від російської армії. Про це повідомляє Суспільне.

Втрати Черкащини: на Золотоніщині попрощалися із загиблими захисниками України

28 травня в Золотоноші попрощалися з 44-річним командиром автомобільного взводу Ігорем Кащенком. Він загинув 24 травня під час евакуації техніки. У нього залишилася донька.

30 травня в Гельмязові провели в останню путь 32-річного Олександра Гавриленка. Чоловік раніше брав участь в АТО, мав бойовий досвід, добровільно пішов захищати Батьківщину від російської армії. Він загинув у бою під Попасною на Донбасі. У нього залишилися дружина та двоє маленьких діток.

У Драбові 3 червня поховали 44-річного сержанта Олега Темненка. Він мав бойовий досвід, бував у зоні АТО. З перших днів повномасштабної війни Росії проти України війни повернувся до українського війська. Олега Темненко загинув 30 травня поблизу селища Відродження на Донеччині внаслідок артилерійського обстрілу. У нього залишилися сім’я і родина.

4 червня в селі Хутори Коврайські Піщанської громади прощалися з 51-річним молодшим сержантом Володимиром Гончаренком. На другий день повномасштабного вторгнення Росії, отримавши повістку про мобілізацію, він став на захист України. Чоловік загинув 31 травня внаслідок артилерійського обстрілу поблизу селища Новолуганське на Донеччині. У нього залишилися дружина, двоє дітей та онука.