У Деньгівському лісництві відбулися тактико-спеціальні навчання лісівників та рятувальників [ФОТО, ВІДЕО]

Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одне з головних завдань для лісівників Золотоніщини – недопущення пожеж у лісових масивах. У випадку ж їхнього виявлення – вчасна локалізація.

У Деньгівському лісництві Золотоніського лісгоспу лісівники та рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Мета – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві. Участь у навчаннях взяли начальник Золотоніського районного відділу ДСНС Олександр Пилипенко, начальник 6-го Державного пожежно-рятувального загону Сергій Битяк та головний лісничий Золотоніського лісгоспу Ігор Міщенко.

Читайте також: Лісівники Золотоніщини готуються до пожежонебезпечного періоду [ФОТО]

Для гасіння умовної лісової пожежі задіяли вісім одиниць пожежної техніки, особовий склад державної лісової охорони, 8-й Державної пожежно-рятувальної частини ДПРЧта 6-го Державного пожежно-рятувального загону.

На навчаннях продемонстрували різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірили боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того, відпрацювали взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж. Навчання минули успішно, усі спрацювали злагоджено. Важливо, що працює система координації між службами.

Читайте також: Золотоніські лісівники активно працюють над вирощуванням посадкового матеріалу