На Золотоніщині стартував благодійний футбольний кубок

21 травня розпочався кубок Золотоніського району з футболу. Головна мета – благодійна допомога Збройним силам України. Ініціатива, зважаючи на військовий стан, належить самим золотоніським футболістам.

У першому турі в групі Б зустрілися команди “Юність” (Нова Дмитрівка) та “Промінь” (Ковтуни), які представляють Новодмитрівську ТГ. Гра вдалася цікавою, із безліччю небезпечних моментів для обох команд, інтрига була до фінального свистка. Переможця визначив 1 гол, який забила команда “Юність” та здобула 3 очки.

В іншій зустрічі групи Б “Ураган” (Кривоносівка) здобув переконливу перемогу над командою селища Пальміра з рахунком 11:4.

Склад учасників:

Група А – “Юність” (Нова Дмитрівка), “Промінь” (Ковтуни), “Ураган” (Кривоносівка), “Кристал” (Пальміра). Матчі проводяться у Новій Дмитрівці.

Група Б – “Профіспорт” (Золотоноша), “Колос” (Кропивна), СК “Гельмязів”, “Вільна Україна” (ЗСУ). Матчі проводяться у Згарях.

Група В – “Славутич” (Драбів), “Чубак” (Шрамківка)

2 тур відбудеться 28 травня, матчі проводитимуться по суботах. Опісля групового турніру по двоє переможців груп А і Б, а також переможець групи В зійдуться у фінальному груповому раунді.