Проблем багато, але золотоніські комунальники вперто тримають стрій

Забезпечити максимально комфортні умови проживання для золотонісців та внутрішньо переміщених осіб у Золотоноші – таким вбачають своє основне завдання перший заступник міського голови Олег Масло та заступник з господарських питань Олександр Флоренко. Як повідомляє видання Золотоноша.City, до цього вони спонукають і керівників комунальних підприємств попри труднощі та проблемні ситуації, що виникли через перебої з постачанням паливно-мастильними матеріалами.

Якщо на минулому тижні на нараді комунальників йшлося про тимчасове призупинення деяких господарських робіт, то нині – про переведення служб на економний режим роботи.

Лагодили мережу водопостачання

Як зазначив директор КП «Міськводоканалу» Сергій Кузнєцов, попередня седмиця відзначилася масовими поривами системи водовідведення. Бригада аварійно-відновлювальних робіт відремонтувала водогін на вул. Шота Руставелі, Ринкова, Пушкіна, Корольова. Містяни у достатній кількості забезпечені послугою водопостачання. Однак на думку керівника, на башті по вул. Шепелівська варто встановити станцію підпомповування, як це зроблено на вул. Пирогова. Як свідчить практика, це дозволяє повністю задовольняти потреби містян у водозабезпеченні, навіть тоді, коли трапляються пориви мережі.

Очисні міські споруди працюють у штатному режимі. З очищенням стічних вод об’єкт справляється, не дивлячись на добове збільшення об’єму каналізаційних стоків.

Кожен повинен займатися своєю роботою

Покрівельники ПрАТ «Янтарь» замінили 5 шиферин, які зірвав вітер, на даху будинку №41А по вул. Незалежності. Відремонтували покрівлі на багатоповерхівках №7 і №9 по вул. Євгена Півня, а також м’які покрівлі на вул. Шевченка, 52А та Шевченка, 61. Оглянули справність вентканалів у багатоквартирних по вул. Шевченка – №73, №55, №57. Прибили оцинковані коньки. Маляри працювали у під’їздах будинків №30, №34, №73 – вул. Шевченка. Займалися ремонтом гойдалок у дворі багатоповерхівки №148 на вул. Шевченка.

Шевченка 215. Фото: 2015 рік

— Традиційно, саме у вихідні найбільше аварійних викликів було щодо відновлення роботи каналізаційних мереж, – сказав керівник ПрАТ «Янтарь» Володимир Гончар. – Виїздили на вул. Шевченка – 148; 233; 52А; 215; Черкаська, 70. Так уже повелося, що про аварію телефонує кілька осіб і під час роботи зівак вистачає. Та коли знаходимо причину, то усіх, мов корова язиком злизала. Нікому й акт виконаних робіт підписати.

Провели плановий технічний огляд будинків на Старобазарній, 6 та Соборній,3.

— Ваше товариство не повинне видавати довідок про кількість осіб, прописаних у квартирі, – зауважив Олег Масло, коли виникло таке питання. – Це робота фахівців ЦНАПу. Наразі реєстри закриті, тому такі довідки видає старший по будинку, або підтвердженням вибулої особи є свідоцтво про смерть.

Робітники отримали вимушений відпочинок

Працівники ПП «Базис плюс», а це в основному мешканці сільських населених пунктів, отримали неочікувані відпустки. Це зв’язано з неможливістю підвозити людей до місця роботи.

— Тому ми згорнули абсолютно усі роботи з благоустрою і будемо проводити лише заходи з утримання висаджених локацій, – прокоментувала директор Олена Козлова.

Хоча протягом тижня її підлеглі обкошували узбіччя золотоніських вулиць та працювали у Крупському.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» під керівництвом Володимира Клімова завершили очищення вулиці Благовіщенська. Зібрали та вивезли 120 тонн посипальної суміші. Аналогічні роботи стартували на об’їзній вулиці 23 Вересня.

На часі – ремонт годинника і табло

Загальну картину центральної алеї, що отримала своє продовження сучасним тротуаром та оригінальним гігантським букетом, псує несправний годинник з логотипом місцевого підприємства та електронне табло поруч нього.

-Необхідно відремонтувати ці об’єкти, – звернувся Олександр Флоренко до керівника підрядної організації ТОВ “380 В”.

У Меморіальному парку електрики цього товариства відремонтували усі елементи освітлення. Залишилося пофарбувати стійки ліхтарів на алеях.

Спеціалісти підрядної організації поновили розмітку пішохідних переходів на центральних вулицях Золотоноші.