Золотоніський ЦНАП: які послуги переселенцям надають спеціалісти центру

З 22 квітня 2022 року Золотоніський ЦНАП долучився до спільної роботи щодо надання послуг громадянам України, які через активні бойові дії були змушені покинути своє постійне місце проживання і нині фактично перебувають на території нашого міста чи району. Про це інформує прес-центр міської ради. Зокрема, мова йде про облік:

  • облік осіб, які вперше прибули на територію громади;
  • попередній запис на чергу та формування необхідного пакету документів для звернення до управління праці та соціального захисту населення з метою отримання статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО) та соціальних виплат.

Із собою необхідно мати:

  • паспорт громадянина України (при відсутності можуть подаватися документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також місце реєстрації – оригінал/цифровий документ);
  • відомості щодо задекларованого/зареєстрованого місця проживання (оригінал/цифровий документ);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (оригінал/цифровий документ);
  • свідоцтво про народження дітей віком до 18 років (оригінал/цифровий документ);

Довідки ВПО видаються в управлінні праці та соціального захисту населення  з 8.00 до 16.00.

Допомога надається особам, які перемістилися з 24 лютого 2022 року з регіонів України, де тривають воєнні дії, а це: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та місто Київ.