У Золотоніській бібліотеці проводять уроки вдосконалення української мови

12 травня у Центральній бібліотеці для дорослих да дітей знову зібралися на майстер-клас поціновувачі рідної мови, щоб із досвідченою педагогинею Тетяною Шкарлутою філірувати свої знання української мови.

Колектив закладу інформує, що цього разу виявили бажання поспілкуватися та попрактикуватися більше читачів. Вони разом із пані Тетяною ознайомлювались та розвивали свою компетентність, розрізняли власне українські слова і запозичені, розвивали логічне мислення, спостережливість та вміння відшукати іншомовні слова серед інших.

Цікавою була інформація про те: що слова які починаються на а всі іншомовні; які в своєму складі мають букву ф – запозичені; немає спрощення в іншомовних словах. Говорили і про виняток спрощення, та провели дослідницьку роботу, шукаючи значення свого імені .

Вже традиційно завершувався захід улюбленим школярами Кахутом на тему спрощення та наголосу. Одним з елементів майстер-класу було використання мультимедійних засобів. Педагогиня та школярі залишились задоволеними від спілкування.

Як відомо, це вже друга зустріч викладачки з охочими вивчати рідне слово. Попередня відбулася 5 травня.