У громадах Золотоніщини розпочали роботу пункти видачі медичної гуманітарної допомоги

Починаючи з другого травня у Золотоніському центрі первинної медико-санітарної допомоги функціонують пункти видачі медичної гуманітарної допомоги. Станом на сьогодні, у зв’язку з війною в нашій країні, багато наших громадян покидали свої домівки, рятуючи себе та своїх близьких. Багато хто зупинився в населених пунктах наших громад і потребують допомоги, у т.ч. і життєво необхідних ліків.

Згідно із повідомленням закладу, саме тому було вирішено створити в опорних амбулаторіях наших громад подібні пункти:🤍

  • Золотоністька ОТГ – м. Золотоноша, амбулаторія №3, вул. Баха 32б, каб.22;
  • Новодмитрівська ОТГ – с. Нова Дмитрівка, амбулаторія №14
  • Вознесенська ОТГ – с. Пальмира, амбулаторія №10
  • Піщанська ОТГ – с. Піщане, амбулаторія №12

Уся медична допомога, що буде надходити до закладу, буде розподілятись між вказаними амбулаторіями. Щоб отримати гуманітарну медичну допомогу необхідно звернутись до наших лікарів. Після призначення лікаря і відповідного запису в карту пацієнта (за потреби рецепту) – Ви можете звернутись до пунктів за видачею ліків, якщо потрібні Вам медикаменти є в наявності. Видача медикаментів відбуватиметься за наявності довідки внутрішньо переміщеної особи та медичної карти із записом.

Актуальний перелік наявних ліків постійно змінюється. Уточнюйте його у Ваших лікарів та пунктах видачі. Медики ж, в свою чергу, будуть інформувати про нові надходження гуманітарної допомоги.