Віталій Войцехівський » Порядок денний вже маємо право диктувати ми, українці

Ну погодьтеся, світ змінюється і політичний порядок денний вже маємо право диктувати ми, українці. Ціна цього права дуже болісна, але воно є. Нещодавно нас відвідали президенти Польщі, Латвії, Литви, Естонії. Це серйозний посил. Хотів долучитися до цієї компанії і президент Німеччини Штайнмайєр. Верховний головнокомандувач чемно відповів, що його візит не бажаний. Німецькі парламентарі трохи в шоці. А як інакше, панове? Чесно, цей політик явно б вибивався із загалу. Ніхто ж не забув його формулу, його пропутінські позиції. Ніхто не забув. А зараз що? Надумав приїхати рятувати свій рейтинг перед німецьким народом? Ні, дякуємо. Шольца краще відправте, корисніше буде. А до нас приїхали дійсно однодумці, котрі тримають руку на нашому пульсі із першого дня. Дійсно братні народи.

До речі, про «братні народи». Насмішив в черговий раз Макрон, назвавши український і російський народи братніми. Дуже дивує така позиція настільки досвідченого політика. Хоча, чи політика? Не факт. Коли 81 відсоток росіян вимагають у свого царя швидшої перемоги, тут багато питань. Якої перемоги? Знищення нашого народу? Братушкі, так братушкі. Братній народ на чолі з повністю неадекватним лідером. Щось пригадується. Ану нагадайте, щось було таке у 1930-х.
Але не буду нагнітати. Тим часом ми вижили, ми боремося, ми відбудуємося. У нас кожен день свої локальні перемоги. І вони триматимуть далі. До кінця.

Слава Україні!

Віталій Войцехівський,

народний депутат України IX скликання