Аптечки першої допомоги та ліки першої необхідності: сімейні лікарі приймають заявки від тих, хто опинився в скрутному становищі

Золотоніський центр сімейної медицини продовжує формувати аптечки першої допомоги, а також пакунки з медикаментами першої необхідності для наших захисників, а також для переселенців та осіб, які опинились у скрутному становищі через військові дії.

Згідно із повідомленням установи, медикаменти беруть з багатьох джерел. Це – і кошти закладу, і допомога небайдужих золотонісців, і волонтерська допомога, і, звичайно ,гуманітарна допомога з країн Європи. Куди і кому передать ці ліки та медичні вироби, зі зрозумілих причин, повідомляти не можуть, але обов’язково зроблять це після нашої спільної перемоги.

Окремо Центр оприлюднив інформацію для переселенців:

  • Якщо Ви потребуєте первинної медичної допомоги – звертайтесь до наших амбулаторій. Приймуть усіх.
  • Якщо у Вас немає змоги придбати ліки – звертайтесь до нашого центру особисто або по за телефоном “довіри” – (096) 665 74 60. Тут спробують допомогти наявнимиліками або їх аналогами.🤍

Також звертаються і до мешканців громади:

  • Якщо Ви маєте проблеми з відсутністю життєвонеобхідних ліків чи виробів медичного призначення, звертайтесь до офісу Центру сімейної медицини (с. Золотоноша, вул. Садовий проїзд 3), або пишіть повідомлення у офіційному представництві в Facebook. Вам допоможуть вирішити питання.

“Наш центр продовжує працювати у штатному режимі і навіть більше. Разом до перемоги! Все буде Україна”, – резюмують у повідомленні медики.