Підприємців закликають підтримати свою громаду

Золотоніська міська рада звертається до платників єдиного податку першої та другої груп. Враховуючи воєнний стан в Україні, просять виконати свій громадянський обов’язок та сплатити податки до бюджету. Водночас дякують за розуміння та відповідальність щодо сплати податків до бюджету громади.

У зверненні від Фінансового управління йдеться, що відповідно до законодавства платники першої та другої груп можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період, але не більш як до кінця поточного звітного року. Сплату податків підприємці можуть здійснити як в готівковій, так і безготівковій формах, сплату можна здійснити платіжними картами за допомогою онлайн-банкінгу.

На сьогодні, у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні до платників податків, у тому числі фізичних осіб-підприємців, не застосовуватимуться штрафні санкції за відсутність можливості своєчасно сплатити податки та збори до бюджету.

Підприємців просять із розумінням поставитися до ситуації в країні і закликають продовжити працювати, аби працівники могли отримувати заробітну плату, а підприємства — платити податки та наповнювати бюджет.

Тим самим, бюджет Золотоніської міської територіальної громади зможе уникнути ризику розбалансування та можливості подальшого фінансування, в першу чергу, установ охорони здоров’я, освіти, культури, забезпечити соціальні гарантії жителів та інші потреби громади.

Для отримання детальної інформації стосовно реквізитів рахунків можна звертатись до Фінансового управління – за адресою вул. Садовий проїзд, 3 (тел.: 2-37-68, 2-37-91(каб.2).

Підтримайте економіку громади, підтримайте економіку України в цілому!