Ще у двох золотоніських садочках з’являться нові склопакети

У міських дитячих дошкільних закладах «Ромашка» та «Веселка» Золотоніської громади розпочали капітальний ремонт із заміни віконних блоків. Державні кошти у сумі майже 460 тисяч гривень надійшли ще у грудні минулого року. Та до ремонту приступили тільки у лютому, коли згідно з усіма процедурами був визначений підрядник. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

У «Веселці» передбачено встановити 10 сучасних склопакетів, у «Ромашці» − 14. Відповідно − 135 тисяч гривень і 261 тис. грн. Майже 7 тис. грн із загальної суми підрядники витратять для оздоблювальних робіт у «Ялинці». Ще 63,7 тис. грн уже освоїли для 7 нових віконних блоків у садочку «Берізка».

– Виховний процес переривати не збираємося, − прокоментувала завідуюча «Ромашки» Ніна Коновал. – Склопакети у нас з’являться на харчоблоці, у музичній залі і лише в одній групі. У решті кімнат – ці роботи виконані раніше. Ми домовилися з батьками цієї групи, щоб вони не приводили дітей у садочок у п’ятницю, 11 лютого. Цей день і ще 2 вихідні буде достатньо для заміни старих вікон.

 Ще у двох золотоніських садочках з’являться нові склопакети – енергоефективні і безпечні

За словами Ніни Іванівни, напередодні будівельники замінили вікна у харчоблоці. З усіма роботами впоралися до вечора, за пів дня. Наступного дня харчоблок працював у звичному режимі.

– У «Ромашці» і «Веселці» сучасні склопакети були встановлені частково, пріоритет віддавали групам та спальним кімнатам, − додав перший заступник Золотоніського міського голови Олег Масло. – Тепер у цих дитячих закладах віконні блоки будуть замінені у приміщеннях другої черги. Можемо з впевненістю сказати, що дошкільні заклади громади мають енергоефективні і, головне, безпечні конструкції.