Стартувала першість Золотоніщини з волейболу

5 лютого стартувала першість територіальних громад Золотоніщини, присвячена пам’яті воїнів, які брали участь у військових діях в Афганістані. Це, як зазначають у прес-центрі міської ради, традиційні змагання, які відбуваються в лютому багато років. За словами організатора, очільника ФОК «Колос» Олександра Бута, волейбольні ігри відбулись за сприяння міської влади.

– Минулого року через пандемію вперше, на жаль, спортивний турнір відмінили. Цьогорічні матчі радують активністю і професійністю команд. Вдячній міській владі за підтримку в проведенні зустрічі, – підкреслив Олександр Іванович.

У першому етапі волейбольних протистоянь взяли участь 8 команд із сіл Піщане, Благодатне, Коробівка, Нова Дмитрівка, Гельмязів, Вознесенське та Деньги. Компанію їм склали волейболісти Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи.

У відбірковому турнірі чоловіки доклали всіх зусиль, виборюючи перемогу. У результаті в першій четвірці переможцями стали волейболісти з Гельмязова, на другомі місці – ДЮСШ, бронзу вибороли – деньгівські спортсмени, на четвертій сходинці Вознесенські гравці.

Фінал другої четвірки має такий вигляд: перше місце зайняла команда з села  Піщане, срібло дісталося атлетам з Благодатного, на третій сходинці – Новодмитрівська збірна, на четвертому – гравці з Коробівки.

12 лютого у ЗОШ №3 відбудеться фінальний етап змагань. За звання найкращих боротимуться чотири команди.