На нараді комунальників підсумували ситуацію в місті після свят

На другій у цьому році нараді керівників комунальних підприємств підводили підсумки святкування новорічних гулянь у місті. Як зазначив заступник міського голови Олександр Флоренко, «з новорічною навалою справилися». Про це повідомляє офіційний сайт громади.

Очільниця підприємства, що опікується благоустроєм міста, Олена Козлова підкреслила, що сміття встигли вивезти всюди. Є поодинокі випадки, коли люди досі не в змозі донести пакети з відходами до баків, але в цілому золотонісці стежать за дотриманням правил благоустрою.

Також розпочинається активна фазу робіт на колекторі. За словами директора комунального підприємства «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова, не обійдеться без тимчасового перекриття дороги, де на проїжджу частину потрібно буде стати будівельному транспорту. Про це водії будуть попереджені заздалегідь.

На свята знайшлася робота і для фахівців приватного товариства «Янтарь». Вони відновлювали електромережу у кількох будинках Золотоноші, де через перевантаження горіли запобіжники та вводи. Крім цього, через перепад температур назріло питання із замерзанням води у водостічних трубах. Пробивати каналізаційну мережу довелося на Новоселівській, 2А; Шевченка, 47 та Шевченка, 156.

Кінець тижня приніс неприємні сюрпризи комунальникам, рятувальникам та енергетикам. Внаслідок потужних поривів вітру вночі 15 січня на території громади (і Золотоноша, і довколишні села) десятки вулиць лишились без електропостачання. окрім того, на гарячу лінію міського голови регулярно надходили повідомлення про падіння гілок та дерев, на деяких будинках пошкоджено покрівлю. Всі міські служби знаходились в активному режимі і у разі необхідності залучалися до ліквідації наслідків негоди. Підрозділи ДСНС залучалися на прибирання впалих дерев, а для відновлення електропостачання біли залучені 6 аварійних бригад Обленерго.

Окрема неприємність сталася на головній, новорічній площі громади. Там вітер пошкодив і повалив майже всі святкові елементи.