Погода диктує комунальним службам власні умови

Цього тижня Золотоніщина потрапила під нещадне колесо циклону, який приніс поривчастий вітер, сніг та хуртовини, а також стабільні мінусові значення температури повітря. Після незначних опадів напередодні, дороги вслало кригою, а затим згори засипало чималим шаром снігу, приховуючи від не надто пильних перехожих небезпечні ділянки. Проте громада працює, і комунальники відчайдушно та не шкодуючи себе, вступили у нерівну боротьбу зі стихією, повідомляє видання Золотоноша.City.

Заступник Золотоніського міського голови Олександр Флоренко, який разом з першим заступником Олегом Маслом відвідали днями південно-східні кордони України на лінії розмежування і мали нагоду спостерігати за погодою в різних населених пунктах на своєму шляху, зазначив, що порівняно з іншими регіонами Золотоніській громаді ще пощастило: подекуди замело так, що годі й проїхати.

Проте це не змінює факту робочої напруги на місцеві комунальні служби за погодних умов, що склалися на Золотоніщині. Тому золотонісцям варто намагатися не залишати свої авто на в’їздах до багатоповерхівок, на проїжджій частині, адже це неабияк ускладнює роботу комунальної техніки та заважає проїзду і розчищенню міста від снігу.

28 грудня робітники ПП «Базис плюс» активно працювали на вулицях Золотоноші. Спершу справлялися щіткою, проте ближче до вечора довелося переходити на відвал. Проводилися роботи у центрі міста, а саме у парку, на центральній площі, біля фонтанів. Услід за розчищенням відбувається посипання піщано-соляною сумішшю. Район скейт-парку та інклюзивного ігрового містечка, через особливості покриття, змушені очищати в ручному режимі.

Читайте також: 800 тонн протиожеледного реагенту заготували для доріг і тротуарів у Золотоніській громаді

Як сказав Олександр Флоренко, доки не почнеться відлига, активні роботи на міському колекторі з облаштування фінального шару дорожнього покриття вулиці Шевченка будуть відтерміновані. Поки що ніхто не береться визначати якісь дати, адже синоптики раз за разом змінюють свої прогнози. Тим часом, аби не марнувати нагоди і дати мешканцям більше комфорту у цю непросту пору року, буде відновлене автобусне сполучення: воно повернеться до стану, який був до початку аварійних робіт. За кілька днів до відновлення активної діяльності будівельних робіт на колекторі, автотранспортне підприємство попередять і на нетривалий час рух знову призупинять.