Олександр Прокопчук » Бути медичним працівником в Україні – це дійсно подвиг

Лишився тиждень до Нового року. Це час коли прийнято підбивати підсумки і створювати плани на майбутнє.

Цього святкового тижня хочеться подякувати за цей рік.

Звичайно ми безмежно вдячні нашим ЛІКАРЯМ та МЕДИЧНИМ СЕСТРАМ за їх титанічну працю.

Бути медичним працівником в Україні – це дійсно подвиг. Наші медики, не маючи відповідної матеріальної бази, працюючи понаднормово в державі, де практично не лунає питання професійного вигоряння – це просто нереальне зусилля. Основною силою, що змушує наших лікарів та медсестер йти на роботу – це любов до своєї професії.

Тому, в наступному році хочу побажати, щоб ентузіазм у Ваших очах не згасав і Ви й надалі мали здоров’я та сили стояти на першому рубежі боротьбі з хворобою.

Але сьогодні хочу згадати людей, робота яких малопомітна, можливо навіть невидима, але без них було б неможливе існування нашого Центру.

Я хочу подякувати за цей рік своєму офісу, своїй команді.

Нашому головному бухгалтеру ЧОРНІЙ Наталії Семенівні. За величезну працездатність та гарну обізнаність в чинній нормативно-правовій базі. За фінансове впровадження наших ідей.

Окрім того, хочу подякувати усьому відділу БУХГАЛТЕРІЇ: ДВОРАК Ользі Михайлівна, БІЛОСТОЦЬКІЙ Ніні Іванівні, ГОПЦІ Галині Олексіївні, ГОНЧАР Олесі Михайлівні за сумлінну та часто понаднормову роботу.

Головній медичній сестрі РУДЕНКО Людмилі Миколаївні. За високий пррфесіоналізм та виконання і впровадження в роботу ідей нашої команди.

Заступнику з медичної роботи БУЦУ Володимиру Анатолійовичу. За те, що розвантажив мене і дав можливість зосередитись на адміністративній частині. А також покращує проблему комунікації в середині закладу та за його межами.

Інженеру програмісту РОМАНЕНКУ Володимиру Миколайовичу. За величезну мультизадачність та об’єм виконаної роботи. За підтримання нашого курсу на інформатизацію.

Завідувачу господарством ГОРОДИНЦЮ Олександру Сергійовичу. За те, що в кризовий момент, не побоявся взятись за роботу і оперативно вирішував нагальні проблемні питання.

Інспектору з кадрів ОРЕЛ Ользі Володимирівні. За величезне бажання працювати і навчатись. За те, що віддано зустріла усі випробування, з якими стикнулась на новому місці.

Окрім того, хочу сказати ДЯКУЮ: нашому відділу статистики, юрисконсульту, інженеру з охорони праці і всім хто брав участь в роботі і розвитку нашого центру.

Окрема подяка нашим ВОДІЯМ, які щодня долають сотні кілометрів, допомогаючи нам долати пандемію Ковід.

ДЯКУЮ Вам усім за цей рік!!!

Думаю наступного року ми будемо ставати краще і виходити на новий рівень.

Олександр Прокопчук, лікар загальної практики – сімейний лікар,

директор КП “Центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)”

Читайте також: Олександр Прокопчук » Медичні маски: носити чи не носити, ось у чому питання